NVIDIA Shield TV Pro 2023 için en iyi harici sürücüler


NVIDIA Shield TV Pro, şu anda paranın satın alabileceği en iyi Android TV kutusudur, ancak yine de Shield TV Pro için en iyi harici sürücülerden birini almak isteyeceksiniz. Güçlü bir Tegra X1+ yonga seti ve 3 GB RAM ile birlikte gelir, ancak dahili depolama 16 GB ile sınırlıdır. Bu, medya ihtiyaçlarınız için yeterli depolama alanı gibi görünmüyorsa, NVIDIA Shield TV’nin USB bağlantı noktalarını kullanabilir ve kullanılabilir depolama alanınızı kolayca genişletmek için harici bir depolama aygıtı takabilirsiniz. İşte NVIDIA Shield TV Pro’nuz için harici sürücüler için en iyi seçeneklerimiz.

Shield TV Pro için en iyi harici sürücülerle depolama alanınızı genişletin

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Shield TV Pro için en iyi harici sürücüler arasında seçim yapma

NVIDIA Shield TV ve Shield TV Pro

(İmaj kredisi: Phil Nickinson / Kordon Kesiciler)

İster Shield’in 16GB sabit diskini değiştirmek için, ister bilgisayar dosyalarınızdaki içeriği oturma odanızdaki TV’ye indirmek için kullanmayı planlıyor olun, bunların hepsi mükemmel NVIDIA Shield TV Pro diskleridir. Ancak, dahili depolama alanınızı maksimuma çıkarmak istiyorsanız, 5TB Seagate Taşınabilir Harici Sabit Diski öneririz. Sonunda 5 TB’a kadar depolama için ödediğiniz tutar için, bu kesinlikle bir hırsızlıktır.