NVIDIA Shield TV 2023 için en iyi microSD kartlar


Yepyeni NVIDIA Shield TV (2019), tüm Android TV akışı ve oyun ihtiyaçlarınız için burada, ancak kesinlikle en iyi Shield TV microSD kartlarından birini almak isteyeceksiniz. Yalnızca 8 GB yerleşik depolama alanına sahip olmasına rağmen NVIDIA, tüm video, müzik veya oyun kitaplığınızı barındırabilmeniz için yerleşik bir microSD kart yuvası içerir. Ardından, yeni “konsolunuzu” bazı tatlı oyunlarla yükleyebilir ve en iyi Shield TV ve TV Pro denetleyicilerini alabilirsiniz. NVIDIA’nın Hız Sınıfı 10 ve UHS Hız Sınıfı 1 gereksinimlerini karşılayan en iyi microSD kartları bulduk.

NVIDIA Shield TV için en iyi microSD kartlar

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

En iyi Shield TV microSD Kartları ile her şeyi indirin

Daha önce de belirttiğimiz gibi, yeni NVIDIA Shield TV’nin (2019) tek dezavantajı, depolama alanının olmamasıdır. 500 GB depolama alanına sahip önceki nesli satın alabileceğiniz düşünüldüğünde, bu hayal kırıklığı yaratıyor. Bununla birlikte, genişletilebilir depolama alanı vardır, bu nedenle biraz daha fazla parayla bu sorunu düzeltebilirsiniz. Hepsinden iyisi, microSD kartların her zamankinden daha ucuz olması.