Nothing telefonu (1) hızlı şarjı destekliyor mu?


Nothing telefonu (1) hızlı şarjı destekliyor mu?

En iyi cevap: Evet, Nothing telefon (1), yalnızca kablolu yollarla da olsa 33 W PD3.0 USB-C hızlı şarjı destekler.

Nothing telefonunuzun (1) yedeğini şarj etme

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Nothing telefon (1), bir günlük ortalama çalışma süresinden fazlasını sunmaya yetecek kadar iyi bir 4.500 mAh pile sahiptir. Kendi Harish Jonnalagadda’mızın uygulamalı testi sırasında bulduğu gibi, uzman bir kullanıcı olsanız bile cihaz gece bitmeden ölmez.

Bu, mükemmel bir Android telefonda kesinlikle gerekli bir özellik olsa da, telefonunuzu (1) yedeklemek de aynı derecede önemlidir. Neyse ki, Carl Pei’nin buluşu bu alanda da hayal kırıklığına uğratmıyor.

Nothing telefon (1), 33 W PD3.0 kablolu şarj ile düz ölü durumdan yarı dolu duruma yarım saat içinde geçer. Elbette, kutuda bir USB-C şarj cihazı bulunmadığından, ayrıca satın almanız gerekecek uyumlu bir USB-C şarj cihazına sahip olmanız gerekir.

Hiçbir şey telefon (1) incelemesi

(İmaj kredisi: Harish Jonnalagadda / Android Central)

Neyse ki, en azından pakette hala bir USB-C kablosu var. Nothing cihazını almayı planlıyorsanız veya halihazırda bir cihazınız varsa, telefon (1) için USB PD 3.0 protokolüne sahip ve en az 33 W veya daha fazla hız sağlayan uyumlu bir şarj cihazı aldığınızdan emin olun.