Nothing telefonu (1) hangi ülkelerde satışa sunulacak?


Nothing telefonu (1) hangi ülkelerde satışa sunulacak?

En iyi cevap: 12 Temmuz’da piyasaya sürüldükten sonra dünyanın dört bir yanındaki bazı ülkeler, şirketin ana bölgesi olan Birleşik Krallık da dahil olmak üzere artık Nothing telefonunu (1) sunuyor. Ancak, Kuzey Amerika bir istisnadır. Gelecek vadeden markanın ilk cihazı olan Nothing telefonu (1) toplam 41 ülke ve bölgede kullanılabilirken, Amerika Birleşik Devletleri veya Kanada’da kullanıma sunulması için acil bir plan yok.

Nothing telefonunu (1) hangi ülkelerde satın alabileceksiniz?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hiçbir şey telefon (1) özel hızlı geçiş tasarımı

(İmaj kredisi: Nicholas Sutrich / Android Central)

Hiçbir şey, Nothing telefonunun (1) satın alınabileceği ülkelerin bir listesini onaylamadı. Bunlar: Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsveç, Birleşik Krallık, Letonya, Litvanya, Malta, Macaristan, Norveç, İsviçre, Bulgaristan, Hırvatistan, Cazechia, Estonya, Romanya, Slovakya, Slovenya, Hindistan, Avusturya, İsrail, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Malezya, Singapur, Filipinler, Tayland, Avustralya, Japonya, Hong Kong ve Tayvan.

Nothing telefonunun (1) ABD’ye gelmemesinin nedeni, şirketin lansman konusunda stratejik davranması ve hücresel teknolojileri, operatör ortaklıklarını ve yerel düzenlemeleri dikkate alması gerektiğidir.