Nothing telefonu (1) hangi operatörlerde kullanılabilecek?


Nothing telefonu (1) hangi operatörlerde kullanılabilecek?

Telefon bölgeye gelmediği için, Nothing telefonu (1) resmi olarak hiçbir ABD operatöründe kullanılamayacak. Resmi olmayan değişkenler belirli taşıyıcılarda çalışabilir.

Nothing telefonunun (1) uyumlu operatörlerini anlama

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Nothing telefonu (1) şu anda resmen çıktı, ancak ne yazık ki ABD bölgesine gelmiyor. Bu, ister kilitli ister kilidi açık bir varyant olsun, havalı yeni akıllı telefonu herhangi bir Amerikan taşıyıcısından satın alamayacağınız anlamına gelir. Tabii ki, resmi olmayan modeller ABD pazarına girebilir. Birini ele geçirirseniz, en uyumlu telekomünikasyon operatörü hakkında ödevinizi yapmanız gerekecek.

PCMag’e yapılan açıklamada, Nothing, bir ülkenin hücresel ağları tarafından desteklenen yeni bir akıllı telefon almanın çok iş olduğunu doğruladı. ABD’de pek çok mükemmel cep telefonu planı var, ancak hepsini Nothing telefonunda kullanamazsınız (1).