Nothing Phone 1 lansman etkinliğini ne zaman ve nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır


12 Temmuz 2022: Hiçbir şey Telefon 1 resmi olarak tanıtıldı! Hiçbir Şey Telefonu (1) hakkında her şeyi öğrenmek için buraya tıklayın.

Carl Pei’nin yeni teknoloji girişimi Nothing, ilk akıllı telefonunu tanıtmaya hazır değil. Geçen yıl Ear (1) TWS kulaklıklarını piyasaya sürdükten sonra, Nothing bu yılın başlarında akıllı telefon pazarına girme niyetini gösterdi. Şirket, son birkaç hafta ve aydır ürününü abartıyor ve lansman günü neredeyse geldi. Nothing Phone 1 ile ilgileniyorsanız, akıllı telefon hakkında daha fazla bilgi edinmek için canlı lansman etkinliğini izlemek isteyebilirsiniz. Nothing Phone 1 lansman etkinliğini canlı olarak ne zaman ve nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Hiçbir Şey Telefon 1 lansman etkinliği: Tarih ve Saat

Nothing’in Telefonu (1) ortaya çıkaracağı “İçgüdüye Dönüş” etkinliğinin şu tarihte gerçekleşmesi planlanıyor: 12 Temmuz 2022 Salı. Etkinliğe sanal olarak ev sahipliği yapılıyor ve YouTube’da canlı yayınlanacak (canlı yayın bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz). İşte bazı bölgeler için başlama zamanlamaları:

  • ABD (Batı Sahili): 08:00 PT
  • ABD (Doğu Sahili): 11:00 AM ET
  • Birleşik Krallık: 16:00 GMT
  • Berlin: 17:00 CEST
  • Hindistan: 20:30 IST
  • Japonya: 12:00 JST (13 Temmuz 2022)
  • Sidney: 02:00 AEDT (13 Temmuz 2022)

Etkinliğin başlangıç ​​saatini yerel saat diliminize dönüştürmekte sorun yaşıyorsanız, bölgenizde Nothing Phone (1) lansman etkinliğinin ne zaman başlayacağını öğrenmek için TimeandDate’e gidin.

Nothing Phone 1 lansman etkinliği: Canlı yayın

Hiçbir şey Telefon (1) lansman etkinliğini YouTube’da yayınlamayı seçmedi. Genel olarak YouTube, canlı akışı hizmetin sunulduğu akıllı telefonlar, tabletler, konsollar, akıllı TV’ler ve daha fazlası gibi her platformda izlenebildiği için en verimli yollardan biridir. Canlı yayını yukarıdan ya da Nothing’in YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

İçgüdü Etkinliğine Hiçbir Şey Dönmüyor: Ne bekleniyor?

Hiçbir Şey Telefon 1 arka tasarımı

Kaynak: Rafael Zeier

Phone 1 hakkında zaten çok şey bilmemize rağmen, hiçbir şey onun çok şey olduğunu söylemiyor. heyecan verici detaylar Etkinlikte paylaşmak için. Bugünkü “İçgüdüye Dönüş” etkinliğinde, şirketin akıllı telefonun özellikleri, kamerası, fiyatı ve yazılımı hakkında tüm ayrıntıları açıklamasını bekliyoruz. Carl Pei, Nothing OS’yi ilk olarak Phone 1’in duyuru etkinliğinde sergiledi, ancak o zamandan beri hakkında pek bir şey duymadık. Şirket yöneticilerinin etkinlik boyunca Nothing OS hakkında uzun uzun konuşmalarını bekliyoruz.

Şirketin etkinlikte Telefonun (1) kullanılabilirlik ayrıntılarını da paylaşması bekleniyor. Phone 1’in ABD’de satışa sunulmayacağına dair henüz hiçbir şey ortaya çıkmadı. Satışa sunulacağı bölgelerde ise sadece davetiye yoluyla satın alınabilecek. Hiçbir Şey Telefonu (1) satın almak isteyenler, Telefonu (1) satın almak için bir ön sipariş geçişine ihtiyacınız olacağını bilmelidir. Ön sipariş kartı ve Telefonu satın alma süreci hakkında daha fazla bilgi edinmek için şirketin resmi web sitesine göz atabilirsiniz (1).

Hiçbir Şey Kulak 1 Çubuk

Kaynak: İşhan Ağarwal

Son olarak, Hiçbir şey “İçgüdüye Dönüş” etkinliğinde sürpriz bir açıklama da yapamaz. Bazı sızıntılar inanmak şirketin etkinlikte “Nothing Ear (1) Stick” i piyasaya sürebileceğini söyledi. Nothing’in yeni TWS kulaklıkları, şu anda mevcut olan Nothing Ear (1) ile benzer bir form faktörünü koruyacak, ancak standart AirPod’lar gibi silikon kulak uçları olmadan gelecek. Silikon kulak uçlarının bulunmaması nedeniyle, Nothing Ear (1) Çubuğu varyantında Aktif Gürültü Önleme özelliği eksik olabilir. Kulaklıklar 99 Euro civarında fiyatlandırılabilir ve yeni, kompakt bir kasa içinde gelebilir.

Nothing Phone 1 lansman etkinliğini canlı izleyemiyorsanız, günün ilerleyen saatlerinde Telefonu (1) ayrıntılı olarak ele alacağımız Pocketnow web sitesini kontrol ettiğinizden emin olun. Bizi Instagram’da, Facebook’ta takip ettiğinizden emin olun ve twitterEtkinlikte hiçbir şeyin duyurulmadığı her şeyden haberdar olmak için.