NOMAD, Apple, Spigen ve daha fazlası


Apple Watch Series 7 bir aydan biraz daha uzun bir süredir satışta ve yakın zamanda kendinize bir tane aldıysanız ve piyasadaki çok çeşitli kayış seçeneklerini keşfetmeye başladıysanız, bu makale mevcut en iyi seçenekleri listeler. başlamanıza yardımcı olmak için.


SUPCASE Unicorn Beetle Pro Kılıf ve Kordon

SUPCASE UB Pro'da Apple Watch 7

Kaynak: SUPCASE

Apple Watch 7 için SUPCASE Unicorn Beetle Pro, sağlam bir kasayı benzer şekilde tasarlanmış bir kordonla birleştiren bir aksesuardır. Kordonun içi ve dışı sade bir dokuya sahiptir, bu da bileğinize tam oturacağı ve rahat duracağı anlamına gelir. İki dişli toka, ne tür bir aktivite gerçekleştirirseniz gerçekleştirin Apple Watch’un bileğinizde kalmasını sağlar.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ekteki kasadan bahsetmişken, saatinizin düşmelere ve bunun sonucunda meydana gelen darbelere karşı korunmasını sağlayacak sağlam bir dış yüzeye sahiptir. Ayrıca, akıllı saatin tüm hayati bileşenlerine engelsiz erişim sağlar, böylece kullanıcı deneyiminiz daha önce olduğu gibi kalmalıdır.

SUPCASE UB Pro Apple Watch Kılıfı

Apple Watch için SUPCASE Unicorn Beetle Pro, sağlam koruma ve tavizsiz bir uyum sağlamak için mükemmel bir aksesuardır.

Elma Spor Bandı

Spor Kordonda Apple Watch 7

Kaynak: elma

Apple Watch için Spor Kordon, yumuşak elastomer yapısı nedeniyle önerdiğimiz bir kayıştır. 49 $’a çeşitli renklere ve iki parça delikli kayışa erişim kazanırsınız, bu da uyumu beğeninize göre özelleştirmenizi sağlar. Herhangi bir aktivite gerçekleştirirken bandın bileğinizde kalmasını sağlamak için, bandın çözülme olasılığını azaltan bir pin-and-tuck kapatma özelliğine sahiptir.

Elma Spor Bandı

Apple Sport Band, akıllı saat deneyimine renk ve rahatlık katmak isteyenler için mükemmel bir seçim.

Spigen Sağlam Kordon

Spigen Sağlam Kordonda Apple Watch 7

Kaynak: Spigen

Spigen Sağlam Kordon, Apple’ın sade Spor Kordonundan daha fazla karaktere sahip bir tasarıma sahiptir ve özellikle Spigen Rugged Armor Protector ile eşleştiriyorsanız, sağlam bir tasarımdan hoşlananlar için mükemmeldir.

TPU’dan yapılmıştır ve uzunluğu boyunca karbon fiber vurgularla serpiştirilmiş mat bir kaplamaya sahiptir. Apple Watch Adaptörünü tasarımına dahil etmeyi sağlar, bu nedenle bunları açıp kapatmak da uygun olacaktır.

Spigen Sağlam Kordon

Spigen Sağlam Kordon, kolay kişiselleştirilebilirlik ile saatlerinin sağlam bir görünüme sahip olmasını isteyenler için bir aksesuardır.

Elma Spor Döngüsü

Spor Döngüsünde Apple Watch 7

Kaynak: elma

Apple Sport Loop, saat takma deneyiminizi rahatlıkla dolu hale getirmek istiyorsanız almanız gereken kayıştır. Naylon dokuma kayış, bileğinize tam oturmasını sağlamak için bir cırt cırtlı sistemden yararlanır.

Kayış altı çift tonlu renk grubunda mevcuttur ve Apple ara sıra sınırlı sayıda sürümler yayınlar – en sonuncusu olimpiyatlara yönelik ülke çapında bir koleksiyondur.

Boyut olarak, 41 mm’lik bandın normal versiyonu 130-200 mm arası bileğe sahip olanlar için uygundur ve 45 mm’lik kayış, 145-220 mm bilekleri olanlar için bir seçim seçeneğidir. Ayrıca XL sürümünü satın almayı da seçebilirsiniz.

NOMAD Modern Bant

NOMAD Deri Kordonda Apple Watch 7

Kaynak: NOMAD

Apple Watch için NOMAD Modern Kordon, koleksiyonunuza bir deri kayış eklemek istiyorsanız alabileceğiniz bir seçenektir. Bitkisel tabaklanmış Horween Deri ile yapılmıştır ve zamanla patinaya dönüşerek size özel bir görünüm yaratır. Kordon, Kahverengi ve Siyah olmak üzere iki renkte mevcuttur ve kulpları ve tokası, saatinizin kasasına uyacak şekilde Gümüş veya Siyah olarak yapılandırılabilir.

Hem 41 mm hem de 45 mm modelleri için mevcuttur ve Apple Watch’un önceki tüm sürümleriyle de uyumludur.

Apple Leather Link'te Apple Watch 7

Kaynak: elma

Apple Leather Link, geleneksel Siyah veya Koyu Kahverengi’den farklı olarak mıknatısların rahatlığına ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renklere sahip olmak istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken başka bir birinci sınıf aksesuardır. Kiraz (Koyu Mor), Altın Kahverengi, Gece Yarısı (Siyah) ve Sekoya Yeşili (Koyu Yeşil) renklerinde mevcuttur.

Aksesuarda İtalya Arzignano’da el yapımı Venezia deri kullanılmıştır. Her iki Apple Watch kasa boyutu için iki boyutta mevcuttur ve 130 mm ila 205 mm aralığında bileklere uygundur (41 mm Saat sahipleri için desteklenen maksimum bilek boyutu 180 mm’dir).

Elma Deri Bağlantısı

Apple Leather Link, Deri’yi seviyorsanız ve mıknatısların daha fazla rahatlığını istiyorsanız seçeceğiniz aksesuardır.

NOMAD Sağlam Bant

NOMAD Dayanıklı Kordonda Apple Watch 7

Kaynak: NOMAD

NOMAD Dayanıklı Kordon, taktik görünümlü bir kayış arıyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken bir aksesuardır. Bileği yumuşatan ve yüksek dayanıklılık sağlamayı amaçlayan FKM adı verilen bir malzeme kullanır. Ayrıca, Apple Watch’unuzla eşleşmesi için Siyah veya Gümüş olarak yapılandırabileceğiniz paslanmaz çelik çıkıntılara sahiptir.

Bant su geçirmezdir ve iç kısmındaki nervürler nefes almasını sağlar ve terin dışarı sızmasını azaltır.

NOMAD Sağlam Bant

NOMAD Rugged Band, içinizdeki spor tutkunu için mükemmel bir aksesuardır!

NOMAD Titanyum Kordon

NOMAD Titanyum Kayışta Apple Watch 7

Kaynak: NOMAD

NOMAD Titanyum Kordon, 2. Sınıf Titanyumdan yapılmıştır ve onu bir saat için mükemmel bir zarafet ve dayanıklılık karışımı yapan bir Karbon kaplamaya sahiptir. Takmayı kolaylaştıran manyetik bir tokaya sahiptir ve kayış uzunluğunu ayarlamanıza yardımcı olabilecek bir aletle birlikte gelir.

Siyah, Gümüş ve Grafit olmak üzere üç renk grubunda mevcuttur. Şu anda satışta 40 mm’lik bir versiyon yok.

Saati daha küçük olanlar için, metal bir kordon arıyorsanız Apple’ın Link Bileziği almayı da düşünebilirsiniz.

NOMAD Titanyum Kordon

Apple Watch’ları için bir link bileziği isteyenler için mükemmel bir aksesuar.

Apple Milanese Grubu

Milano Döngüsünde Apple Watch 7

Kaynak: elma

Apple Milanese Kordon, Paslanmaz Çelikten yapılmış ve özel makinelerde dokunmuş bir kordondur. Bu bandın önemli bir özelliği, tamamen manyetik olması ve sonsuz düzeyde ayarlamaya izin vermesidir, böylece her zaman iyi bir uyum sağladığınızdan emin olabilirsiniz. Bu çelik hasır bant, Altın, Gümüş ve Grafit olmak üzere üç renkte mevcuttur.

41 mm’lik bant, 130-180 mm arası bilek ölçülerine uygundur, 45 mm’lik bant ise 150-200 mm arası bilek ölçüsüne sahip olanlar için idealdir.

Apple Milanese Grubu

Apple Milanese Kordon, geniş ölçüde ayarlanabilir bir uyumla paslanmaz çelik ağ yapısına sahiptir.