Nokia G50 5G duyurudan önce video olarak sızdırıldı


Nokia G50 5G’nin kısa bir süre önce tasarımı, kamera kurulumu ve ön ekranı açıklayan kısa bir tanıtım videosu sızdırıldı.


Yeni Nokia G50 geçmişte sızdırıldı ve birçok kişi yeni düşük kaliteli, 5G özellikli cihaz konusunda heyecanlı görünüyor. Başlatılırsa ve başlatıldığında, Birleşik Krallık’ta 5G özelliğine sahip en ucuz cihazlardan biri olması gerekiyor. Kısa bir süre önce Nokia G50’nin tasarımını ortaya koyan kısa bir tanıtım videosu sızdırılmıştı.


Nokia Mobile France, yakında çıkacak olan Nokia G50 5G cihazının telefonun tasarımını ortaya çıkaran tanıtım videosunu yanlışlıkla yayınladı. Video o zamandan beri siteden kaldırıldı, ancak görmemiz için yeniden yüklendi (üzerinden Telefon Arenası).

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Sızan görüntünün altındaki metin, inanılmaz pil ömrü ve 5G desteği sunan G50’nin çizgileri boyunca bir şeyler söylüyordu. Ayrıca arkadaki ana sensör olacak 48MP kamerayı da onayladı.

Nokia G50, şirketin en ucuz 5G akıllı telefonu olacak. İngiltere’deki fiyatın 207 £ veya yaklaşık 280 $ kadar düşük olduğu söyleniyor, bu da genel olarak Birleşik Krallık için makul bir fiyat. Taser ayrıca iki rengi de doğrular: Mavi ve Kum. Ayrıca arkada üç kameralı bir kurulum ve bir LED yerleşimi görebiliyoruz. Ana kameranın 48MP sensör olduğu söyleniyor; ancak, kamera teknik özelliklerinin geri kalanını bilmiyoruz. Bildiğimiz şey, Nokia G50’nin bir Qualcomm Snapdragon 480 5G yonga seti tarafından destekleneceği ve 4 GB bellek ve 64 GB dahili depolama ile paketleneceği. 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip başka bir sürüm daha olacak. Telefonun ayrıca Android 11 ile birlikte gönderilmesi bekleniyor.

Yeni Nokia G50 5G’nin ne zaman duyurulacağı belli değil, ancak bu sızıntılar ve söylentiler bir şeyse, HMD’nin resmi olarak devam etmesi ve cihazı resmi olarak duyurması çok uzun sürmemeli.

motorola g gücü

Motorola Moto G Gücü (2021)