Nisan 2021’de satın alınabilecek en iyi Rugged Pixel 4 Kılıfları


Şu anda satın alabileceğiniz en iyi Pixel 4 dayanıklı kasaların bir listesini derledik. İşte bunların en iyileri.


Durdurulan Google Pixel 4, iyi satmayan birkaç cihazdan biridir. Ama bir tane satın aldıysanız, çoğunuz onu tutuyor olabilirsiniz. Birinci sınıf kameralara sahip stok Android ile birinci sınıf bir deneyim sunar. Bu nedenle, onu yürüyüşlere ve gezilere de götürmek isteyebilirsiniz. Sonuçta, kamera USP’sidir! Bu nedenle, akıllı telefonunuz için sağlam bir kılıf kullanmanızı öneririz. Şu anda satın alabileceğiniz en iyi Pixel 4 dayanıklı kasaların bir listesini derledik. İşte bunların en iyileri.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

  • Ghostek Atom İnce

    Ağır Hizmet Korumalı Google Pixel 4 için Ultra Sert Askeri Sınıf Alüminyum Telefon Kılıfı. 12 Ayaktan Düşmeye Dayanan Gelişmiş R7x Şok Teknolojisini içerir.

  • Spigen Zor Zırh

    Düşmelere ve çizilmelere karşı çifte koruma için TPU ve Polikarbonat Kombinasyonu ile birlikte gelir. Ayrıca bir destek ayağı vardır.

  • UAG Plazma Piksel 4 Kılıfı

    Tüy kadar hafif kasalar, patentli sert dış kabuğumuza ve darbeye dayanıklı yumuşak çekirdeğe sahiptir. 360 derecelik koruma sağlamak için Yumuşak yükseltilmiş kauçuk ekran dudağı ve arka kaydırma pedlerine sahiptir.

Google Pixel 4 için SupCase Unicorn Beetle Pro Serisi Kılıf’ı öneririz. Düşen, fırlatılan ve kas arabaları tarafından ezilen UB Pro, her adımda tam vücut, zamana göre test edilmiş mobil koruma sağlar. Hassasiyetten ödün vermeden çizilmelere karşı korur. Sektördeki en ince, en güçlü, en sağlam kasadır; UB Pro, 55 MPH’nin üzerindeki hızlarda dağlardan düşmelere, silah seslerine ve silinmelere karşı dayanıklıdır.

Ayrıca, kullanıcı dostu kolaylık sunan dönebilen bir kılıf ile birlikte gelir. Çok katmanlı TPU ve polikarbonat malzeme, dünyanın en iyi telefon kılıfı düşme korumasını oluşturur. UB Pro’nun birebir tasarımı sayesinde tüm bağlantı noktalarına, düğmelere ve özelliklere kolay erişim sağlar. Ayrıca dikey veya yatay modda eller serbest görüntüleme için yerleşik bir destek ayağına sahip olursunuz. muhtemelen en sağlam Pixel 4 kasasıdır.

İkinci tercihimiz, Süper Sert Uzay Metal Tampon Tasarımlı Ghostek Atomic Slim Pixel 4 Clear Case. Ağır hizmet tipi korumaya sahip ultra sağlam, askeri sınıf bir alüminyum telefon kılıfıdır. Sağlam Pixel 4 kasası, 12 fitten düşmeye dayanıklı gelişmiş bir R7x şok teknolojisi içerir. Ekstra kamera ve ekran koruması için dahili kaldırılmış bir çerçeveye ve darbe emici yükseltilmiş kenar köşelerine sahiptir. Üstelik kablosuz şarj uyumludur. Aynı zamanda en sağlam Pixel 4 kasalarından biridir.