Nintendo Switch paketleri, oyunlar ve Apple AirPods Max bugün satışta


Satışta birkaç Nintendo Switch konsolu, oyun ve daha fazla cihaz bulabileceğiniz Amazon.com’daki en son fırsatlara göz atın


Şu anda satışta birkaç Nintendo ürünü alabilirsiniz. Yüzde 10 indirim alacağınız Amazon.com’a gidin, bu da 50 ABD Doları tasarruf anlamına gelir, yani 429 ABD Doları karşılığında bir tane alabilirsiniz. Bu paket Neon Blue ve Neon Red Jot-Cons, 32 GB dahili depolama, 12’si 1 arada taşıma çantası ve 128 GB SD kart ile birlikte gelir. Şimdi ikinci bir paketi düşünebilirsiniz, çünkü 26,95 $ tasarrufla 343 $’a bir tane de alabilirsiniz ve bu pakette 32 GB hafıza kartı ve bir IR hareketli kamera ile 32 GB’lık bir konsol bulunacaktır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ve Nintendo’dan bahsettiğimiz için, şu anda 45 $’a satılan ve normal 60 $’lık fiyat etiketinden 15 $ daha az olan Super Smash Bros. Ultimate’dan başlayarak satışta birkaç oyun bulduk. Bu oyunu arkadaşlarınıza karşı oynamak harika ve bu kategoriye Mario Golf: Super Rush’ı da ekleyebilirsiniz. Artık 60 dolardan 50 dolara satılıyor, bu da 10 dolarlık tasarruf anlamına geliyor.

Tek kişilik oyunları seviyorsanız, Legend of Zelda Link’in uyanışının 40$’a veya The Legend of Zelda: Breath of the wild’ın bir kopyasını sırasıyla 20$ ve 15$ tasarrufla 45$’a almayı düşünebilirsiniz. Ve Kirby Star Allies de indirimde, ancak kopyanızı aynı 15 $ tasarrufla 45 $ karşılığında almak için Best Buy’a gitmeniz gerekecek.

Ayrıca en son Apple AirPods Max’in 60 $ indirim aldığını gördük, bu da bir çifti 489 $’a alabileceğiniz anlamına geliyor. Şimdi, bu size Uzay Grisi renk çeşidini kazandıracak, ancak Gök Mavisi ve Yeşil çeşitlerini 490 Dolara ve Gümüş seçeneğini de 499 Dolara alabilirsiniz. Ve daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, 52 $ indirim aldıktan sonra bir çift Apple AirPods Pro’yu 197 $ karşılığında alabilirsiniz. İkinci nesil Apple AirPods da indirimde ve 39$ indirimden sonra 160$’a kablosuz şarj kutusuyla sizinkini alabilirsiniz.Apple AirPods Max

Apple AirPods Pro

Apple AirPod’lar