Netflix nasıl iptal edilir | Android Merkezi


Hala en büyük ve en popüler akış hizmeti olarak kabul edilse bile, bugünlerde Netflix hesabınızı iptal etmek için birçok neden var. Belki fiyat artışlarından veya yeni cihaz kısıtlamalarından bıktınız veya belki de en sevdiğiniz programları iptal etmeye devam ediyorlar. Nedeni ne olursa olsun, Netflix aboneliğinizden vazgeçmek istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınızı dakikalar içinde anlatabiliriz.

Sadece biraz tasarruf etmeye çalışıyorsanız, Netflix’in kısa süre önce ayda yalnızca 6,99 ABD doları karşılığında “Reklamlı Temel” bir plan eklediğini belirtmekte fayda var. Bu yeni fiyatlandırma katmanı, Netflix kitaplığındaki çoğu TV şovuna ve filme HD olarak anında erişmenizi sağlar (maalesef tüm başlıklar dahil değildir), akış içeriğinin saat başına ortalama yaklaşık dört dakikalık reklamla. Bu sizin için uygun değilse, reklamsız “Temel” planın aylık maliyeti 9,99 ABD dolarıdır ve “Standart” ve “Premium” planların maliyeti artık sırasıyla aylık 15,49 ABD doları ve “Premium” planın aylık 19,99 ABD dolarıdır.

Netflix nasıl iptal edilir

  1. Giriş yapmak Netflix.com’daki hesabınıza.
  2. Sayfa yüklendiğinde, ana hesap. Netflix akış sayfasına açılacaktır.

(İmaj kredisi: Android Central)

(İmaj kredisi: Netflix)

3. Üzerinde gezdirmek profil resminiz ekranın sağ üst köşesinde. Bir açılır menü görünecektir.
4. Tıklamak Hesapta.

(İmaj kredisi: Netflix)

5. Hesap bilgileriniz görüntülenecektir. Soldaki yazan düğmeyi tıklayın Üyeliği iptal et.
6. Sonraki sayfa yüklendiğinde tıklayın. İptali Bitir.

(İmaj kredisi: Netflix)

7. Yeni bir ekran, üyeliğinizin iptal edildiğini size bildirecek ve artık program ve film akışı yapamayacağınız son tarihi gösterecektir.

(İmaj kredisi: Netflix)

T-Mobile aracılığıyla Netflix’im varsa ne olur?