Netflix, 2022’nin sonuna kadar 50 oyuna sahip olmayı bekliyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Netflix, Summer Game Fest ve “Not E3” sezonunu çevreleyen etkinliklerin bir parçası olarak, yolda olan oyunlara dayalı oyunlar ve şovlar hakkında bir dizi açıklama paylaştı.
  • Netflix, Dragon Age: Absolution gibi animasyon şovları yayınlamanın yanı sıra, Shadow and Bone: Destinies gibi bazı orijinal oyunlar da dahil olmak üzere çok sayıda oyunu platformuna getiriyor.
  • Netflix, Spiritfarer gibi mevcut oyunların bağlantı noktalarını da alıyor ve şirket, 2022’nin sonuna kadar 50’den fazla oyuna sahip olmayı planladığını kaydetti.

Devam eden yaz şovları serisinin bir parçası olarak Netflix, bazı şovların detaylarını içeren Geeked Week’i yeniden düzenledi. Ve oyunlar platforma yöneldi.

Ayın oyun etkinliklerini tamamlayan oyun odaklı canlı yayın sırasında Netflix, anlatıya dayalı bir rol yapma oyunu olan Shadow and Bone: Destinies dahil olmak üzere Netflix oyunlarına özel olarak geliştirilmekte olan çok sayıda orijinal başlığı öne çıkardı. Yolda olan bir diğer orijinal oyun da The Tale of the Bamboo Cutter adlı bir Japon hikayesinden ilham alan bir platform olan Lucky Luna.