Nest Doorbell (kablolu, 2. Nesil) ve Ring kablolu: Aynı madeni paranın iki başı


Hem Google hem de Ring, birkaç yıldır görüntülü kapı zilleri yapıyor. Ancak Ring, segmentteki ilklerden biriydi ve popüler görüntülü kapı zillerinin birçok versiyonunu üretti. Öte yandan Google, yeni donanım sunmak yerine yazılımını ve yapay zeka becerisini cihazlarını güncellemek için kullanmayı seçti. En yeni Nest Kapı Zili (kablolu, 2. nesil), hem yeni bir tasarım hem de yeni özellikler getirerek onu Kablolu Ring Görüntülü Kapı Zili ile kafa kafaya gitmeye hazır hale getiriyor. Her şey nasıl sallanıyor? Hadi başlayalım.

Nest Doorbell (kablolu, 2. Nesil) ve Halka kablolu: Benzer, ancak aynı değil

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Nest Görüntülü Kapı Zili (kablolu, 2. nesil)

(İmaj kredisi: Chris Wedel/Android Central)

Yüzeyde, bu iki mükemmel görüntülü kapı zili daha farklı görünemezdi. Ring, denenmiş ve gerçek endüstriyel dikdörtgen tasarımını tamamen siyah olarak kullanıyor. Oysa Google, evinizin dış cephesine daha iyi uyum sağlamak için dört renk seçeneğiyle yuvarlak bir üst ve alt ile daha modern bir stil kullanıyor.