Nest Doorbell (kablolu, 2. Nesil) ve Nest Doorbell (pil) karşılaştırması: Güç hakkında her şey


Geleneksel kapı zillerinin tek bir amacı vardır, düğmeye basıldığında birinin kapınızda olduğunu size bildirmek. Ama kapıyı açmadan önce kimin orada olduğunu bilmek ya da siz yokken birinin orada olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, o eski kapı zili yardımcı olmaz. Görüntülü kapı zilleri ayrıca hareket algılama, iki yönlü iletişim ve daha fazlası gibi özellikler sunar. Bu, neden bu geleneksel donanıma bu kadar uzun süre takılıp kaldığınızı merak etmenize neden olabilir. Google’ın artık bu eski yöntemi değiştirmek için iki seçeneği var: Nest Doorbell (kablolu, 2. nesil) ve Nest Doorbell (pil). Çok benzerler, ancak biri size diğerinden daha iyi hizmet edebilir.

Nest Doorbell (kablolu, 2. Nesil) ve Nest Doorbell (pil) karşılaştırması: Zorlu çağrı

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Nest Görüntülü Kapı Zili (kablolu, 2. nesil)

(İmaj kredisi: Chris Wedel/Android Central)

Bu iki görüntülü kapı zili arasında karar vermek söz konusu olduğunda, çok benzer oldukları için bunu yapmak zordur. Nest Doorbell (pil) Ağustos 2021’de piyasaya sürüldü ve yepyeni bir görünüm ve yeni özellikler getirdi.