Nest Doorbell (kablolu, 2. Nesil) ve Nest Doorbell (1. Nesil): Elveda, Merhaba


Google’ın yeni bir kablolu görüntülü kapı zili piyasaya sürmesinden bu yana oldukça zaman geçti – tam olarak dört yıldan fazla – ancak Nest’in en son görüntülü kapı zili nihayet beklediğimiz devam filmi. Nest Doorbell’e (pil) “yükselten” insanlardan biriyseniz bu harika bir haber. (yeni sekmede açılır) 2021’de piyasaya sürülen ve çoğu hesaba göre oldukça kötü bir üründü.

Buna karşılık, yeni Nest Kapı Zili (2. Nesil), Google Asistan’ı destekleyen favori görüntülü kapı zilimizdir. (yeni sekmede açılır) Birçok nedenden ötürü, bunların tümü, orijinal Nest Hello’nuz varsa yükseltmeye değer bir deneyim sağlar. (yeni sekmede açılır) fritz üzerinde. Daha şık bir dış yüzey, 1 saatlik pil yedekleme ve çevrimdışı kayıt, akıllı cihaz üzerinde nesne tanımlama özellikleriyle birlikte gelir. yapmaz abonelik ve hatta 3 saatlik ücretsiz video depolama alanı gerektirir.

Nest Doorbell (kablolu, 2. Nesil) ve Nest Doorbell (1. Nesil): Büyük bir tasarım yükseltmesi

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Google Nest Kapı Zili 2. nesil ve Google Nest Hello Görüntülü Kapı Zili karşılaştırması

(İmaj kredisi: Chris Wedel / Android Central)

Yeni Nest Kapı Zili daha şık görünüyor ve çeşitli renklerde sunuluyor.