Nadir bir indirim sayesinde Google Pixel 6 Pro’da tasarruf edin


Bugünün en iyi fırsatları, şu anda Amazon.com’da satışta olan Google Pixel 6 Pro’yu içeriyor


Google Pixel 6 serisi, yılın en popüler cihazlarından biri olarak Ekim 2021’de geri geldi. Şirket sonunda tasarım ekibini çalıştırmaya karar verdi ve bir plaka denizinde öne çıkan çok güzel ve göz alıcı bir cihaz teslim ettiler. Google işleri bir adım öteye götürdü ve hatta bize, piyasadaki en iyi telefonlardan bazılarına aykırı olan Google Pixel 6 Pro olarak gelen daha güçlü bir varyant verdi. Ve en iyi yanı, Google Pixel 6 Pro’nun daha da iyi hale gelmesi, çünkü daha ucuza bir tane almanıza izin veren yeni bir indirim aldı.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şu anda Google Pixel 6 Pro’nun yeni ve kilidi açılmış bir sürümünü Amazon.com’dan 855 ABD Doları karşılığında satın alabilirsiniz. Bu, normal 899 $ fiyat etiketinden 44 $ indirim yapmanıza yardımcı olacak en son anlaşma sayesinde. Aslında, bu en sıcak fırsat değil, ancak Google’ın en iyi cihazını ceplerinde taşımak isteyen Google hayranları için harika.

Bununla birlikte, en iyi tasarrufu istiyorsanız renk seçenekleriniz Fırtınalı Siyah ile sınırlı olacaktır, çünkü bir sonraki en iyi şey şu anda 857 dolara satılan Bulutlu Beyaz gelirken, Sorta Sunny modeli hala 899 dolardan satılıyor.

Google Pixel 6 Pro, 128 GB depolama alanı ve önceki modele göre yüzde 80’e kadar daha hızlı olmasını sağlayan özel olarak oluşturulmuş bir Google Tensor Chip ile kilidi açılmış olarak gelir ve en iyi yanı, kullanıcılara mükemmel pil ömrü sağlamaya da yardımcı olmasıdır. 120 Hz’e kadar yenileme hızlarına sahip 6,7 inç LTPO QHD Plus pürüzsüz ekran.

Fırtınalı Siyah Google Pixel 6

Google Piksel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro, orta sınıf cihazlarla bir yıl geçirdikten sonra Google’ın sunduğu ilk amiral gemisi düzeyindeki tekliftir. 120Hz 1440p ekrana ve yepyeni optiklere sahip üçlü kamera sistemine sahiptir.

Her zaman olduğu gibi, Google Pixel cihazları akıllı telefon dünyasındaki en iyi kameralardan bazılarına sahip olmasıyla biliniyor ve Google Pixel 6 Pro bunu tamamen yeni bir düzeye taşıyor. Bu, 50 MP birincil kamera, 12 MP ultra geniş açılı kamera ve 4X optik yakınlaştırmalı 48 MP telefoto lens içeren üçlü kamera kurulumuna sahip güçlü yeni kamera sistemi sayesindedir.