Nacon MG-X Pro Android kontrol cihazı incelemesi: En iyinin en iyisi


Burada, Android Central’da bazı inanılmaz Android denetleyicilerini test etme fırsatım oldu. Razer Kishi ve PowerA MOGA XP5-X gibi modeller arasında oyuncular seçim yapmakta zorlanıyor. Mobil oyunlar büyüdükçe ve büyüdükçe, iyi bir mobil denetleyiciye olan ihtiyaç da artıyor. Bazı oyunlar dokunmatik kontroller düşünülerek özel olarak tasarlanırken, bu lükse sahip olmayan Bulut oyunlarıyla erişilebilen çok sayıda oyun vardır. Bir mobil denetleyicinin girdiği yer burasıdır.

Android için en iyi oyun kumandaları, çeşitli ürünleri ve tasarımları kapsar. Nacon MG-X Pro’yu test etmek için biraz zaman harcadıktan sonra, harika bir Android kontrol cihazının olması gereken her şeyi bünyesinde barındırdığı açıktır. Bahse girerim, o listedeki diğerleriyle karşı karşıya gelirse, tacı kolayca alabilir.

Nacon MG-X Pro: Fiyat ve bulunabilirlik

Nacon MG-X Pro denetleyici

(İmaj kredisi: Jennifer Locke / Android Central)

Nacon, MG-X Pro Android kumandasını web sitesinde 80 dolara satıyor. Biri Xbox için tasarlanmış ve diğeri jenerik olmak üzere iki çeşidi vardır. Nacon ayrıca MG-X Pro’yu RIG aracılığıyla Amazon’da 100$’a satıyor. Aynı model oldukları ve Amerika Birleşik Devletleri’nden satın alınabilecekleri için fiyat tutarsızlığının nedeni belirsiz. Ne olursa olsun, ABD’de satın almak istiyorsanız, onu satan tek perakendeciler gibi görünüyor.