MSI’ın GE66 Raider Oyun Dizüstü Bilgisayarı, Alienware’in Aurora R10 PC’si ve daha fazlası


MSI GE66 Raider Oyun Dizüstü Bilgisayarı

MSI GE66 Raider Uzun


Kaynak: MSI

Yüzde 26 tasarruf sağlayan 600$’lık indirimi aldıktan sonra yeni bir MSI GE66 Raider’ı 1.699$’a satın alabileceğiniz için, bugünün en iyi fırsatlar seçimi oyuncular için harika tekliflerle başlıyor. Bu harika dizüstü bilgisayar, 240 Hz yenileme hızlarına ulaşan büyük bir 15,6 inç QHD ekran kablosuna sahiptir. Ayrıca bir Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM, 1 TB SSD depolama ve NVIDIA GeForce RTX3070 grafik içerir.

MSI GE66 Raider Oyun Dizüstü Bilgisayarı, oyun seanslarını hareket halindeyken yapmak veya mevcut oyun kurulumlarını tamamlamak isteyenler için harika bir seçenek. En iyi yanı, daha uzun süre oyun oynamanızı sağlamak için devasa bir 99,9 WHr pil ile gelmesidir. MSI GE66 Raider, MSI’ın özel Cooler Boost Teknolojisine sahip olduğundan, dizüstü bilgisayarınızın aşırı ısınması konusunda endişelenmeyin, oyun oynamak için ihtiyaç duyabileceğiniz optimum ısı dağılımını sağlar.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca, şu anda yüzde 19 indirim alan ve bu da 50 ABD Doları tasarruf anlamına gelen yeni bir ASUS ROG Claymore II Kablosuz Modüler Oyun Mekanik Klavyesi satın almayı düşünebilirsiniz. Bu muhteşem mekanik klavye, ROG RX Blue Switch’lere sahiptir. Çıkarılabilir bir Numpad ve bilek desteği, böylece ihtiyacınız olduğunda klavyenizi TKL oyuna hazır bir araca dönüştürebilirsiniz.

PBI MSI GE66 Akıncı

MSI GE66 Raider Oyun Dizüstü Bilgisayarı

Büyük ve güzel 15,6 inç QHD ekran, Intel Core i7 işlemci, NVIDIA GeForce grafik kartı ve daha fazlasını içeren MSI GE66 Raider Oyun Dizüstü Bilgisayarı ile oyun seanslarınızı hareket halindeyken yapın.

Alienware Aurora R10 Sıvı Soğutmalı Masaüstü Oyun Bilgisayarı

Alienware Aurora R10 Uzun

Kaynak: Alienware

Ve oyun ürünlerinden bahsettiğimiz için, şu anda yüzde 18 indirim alan Alienware Aurora R10 Sıvı Soğutmalı Oyun Masaüstünü de dahil etmeliyiz, bu da sizinkini 449$ indirim aldıktan sonra 2.100$’a alabileceğiniz anlamına gelir. Alienware Aurora R10, muhteşem bir oyun canavarıdır. AMD Ryzen 9 5900 işlemci, 32 GB DDR4 XMP HyperX Fury RAM, 2 TB SDD + 2 TB HDD depolama, AMD Radeon RX 6800 XT 16 GB GDDR6 grafik kartı ve Wi-Fi-5 ve VR desteği içerir.

Alienware Aurora R10 Sıvı Soğutmalı Masaüstü Oyun Bilgisayarı, sıkı oyuncular için güçlü performans sunacak. Tüm oyunlarınızı ve projelerinizi depolamanız için 4 TB’ı bir araya getirdiğinden, depolama alanınızın biteceği konusunda endişelenmeyin.

Bununla birlikte, harika bir oyun bilgisayarı için o kadar çok para ödemenize gerek yok çünkü şu anda 1.400$’a satılan SkyTech Shadow 3.0 Oyun Bilgisayarı PC Masaüstünü de düşünebilirsiniz. Bu model şu anda 239 $ indirimli ve ilgilenenler için yüzde 20 tasarruf anlamına geliyor. Ayrıca Ryzen 7 işlemci, 16 GB RAM, 1 TB SSD depolama ve RTX 3060 grafik özelliklerine sahiptir.

Alienware Aurora R10 Sıvı Soğutmalı Masaüstü Oyun Bilgisayarı

Alienware Aurora R10 Sıvı Soğutmalı Masaüstü Oyun Bilgisayarı

Tonlarca güç ve gereğinden fazla depolama alanıyla gelen Alienware Aurora R10 Sıvı Soğutmalı Masaüstü Oyun Bilgisayarı ile oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyın.

Microsoft Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası Serisi 2

Xbox Elite Series 2 Oyun Kumandası Uzun

Kaynak: Microsoft

Daha fazla oyun fırsatı önünüze çıkıyor, ancak bu sefer Microsoft Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası Seri 2’ye sahibiz ve bu ürün 40$’lık bir indirimden sonra şimdi 140$’a alınabiliyor. Microsoft Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası Serisi 2, Amazon.com’da ve diğer sitelerde genellikle 180 ABD Doları’na satılır, ancak acele ederseniz, sizinkini Walmart’tan daha ucuza alabilirsiniz.

Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası Serisi 2’de ayarlanabilir gerginliğe sahip parmak çubukları, etrafı saran kauçuk kavrama yeri ve daha kısa kıl tetik kilitleri bulunur. Ayrıca, Xbox Donatıları uygulamasındaki değiştirilebilir bileşenleri ve özel düğme eşleme seçenekleri sayesinde oyun deneyiminizi özelleştirmenizi sağlar. Ayrıca en sevdiğiniz oyunlara göre kullanmak için 2 adede kadar farklı özel profil kaydedebileceksiniz. Ve en iyi yanı, bu denetleyicinin 40 saatlik şarj edilebilir bir pile sahip olmasıdır, bu nedenle kesinlikle yatırıma değer.

Daha fazla denetleyici seçeneği aradığınızı varsayalım. Bu durumda, HORI Nintendo Switch Split Pad Pro Pokemon Legends: Arceus sürümünü de inceleyebilirsiniz, şu anda yüzde 10 indirimden sonra 55 ABD Doları karşılığında edinilebilir. Joycon deneyimini sevmiyorsanız, bu size el modu için yeni bir ergonomik kontrolör sağlayacaktır. Ya da aynı 10$’lık indirimi aldıktan sonra artık 45$’a satılan normal sürümü tercih edebilirsiniz.

PBI Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası Serisi 2

Microsoft Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası Serisi 2

Ayarlanabilir gerilim parmak çubukları, etrafı saran kauçuk kavrama yeri, daha kısa kıl tetik kilitleri, uzun ömürlü pil ve daha fazlasını içeren Microsoft Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası Serisi 2 ile Xbox veya PC’nizde en iyi oyun deneyimlerinden bazılarını yaşayın.

HyperX Bulut Alfa S

HyperX Cloud Alpha S Uzun

Kaynak: HyperX

Bu seçimde en iyi muameleyi gören HyperX Cloud Alpha S oyun kulaklığı ile oyun oynarken ses deneyiminizi geliştirmeyi de seçebilirsiniz. Size 66 dolardan fazla tasarruf sağlayacak yüzde 51’lik büyük bir indirim elde ettikten sonra şu anda bu harika kablolu kulaklıklardan birini 64 dolara alabilirsiniz.

HyperX Cloud Alpha S, 7.1 Surround Ses, ayarlanabilir bas, çift odacıklı sürücüler, sohbet mikseri özelliklerine sahiptir ve kapları, uzun oyun seansları için süper konforlu olmalarını sağlamak üzere nefes alabilen suni deri ve hafızalı köpükten yapılmıştır. İşleri daha da iyi hale getirmek için paketin bir parçası olarak gürültü önleyici bir mikrofon da alırsınız.

Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, yüzde 30 indirim aldıktan sonra şimdi 35 ABD dolarına satılan ve 15 ABD doları tasarruf sağlayan HyperX Cloud Stinger’ı da alabilirsiniz.

HyperX Bulut Alfa S

HyperX Bulut Alfa S

Şu anda yüzde 51 indirim alan HyperX Cloud Alpha S ile bugünün en iyi tasarrufunu elde edin;

Samsung Jet Bot AI+ Robot Süpürge

Samsung Jet Bot Akıllı Robot Vakum Uzun

Kaynak: Samsung

Son olarak, oyun anlaşmalarından uzaklaşarak, ürünün açılış sayfasında bulunan kupon sayesinde şimdi 200 $ indirim alan Samsung Jet Bot AI+ Robot Süpürgemiz var. Bu, temiz bir istasyona sahip yeni Samsung robot elektrik süpürgenizi yalnızca 700$’a alabileceğiniz anlamına gelir.

Samsung Jet Bot AI+ Robot Süpürge, nesne tanıma, akıllı temizleme, temassız toz giderme, cep telefonunuz aracılığıyla değerlendirebileceğiniz yasak bölgelerle hassas navigasyon ve daha fazlasını içerir. En iyi yanı, Smart Things uygulaması aracılığıyla cep telefonunuza aktararak gerçek zamanlı video paylaşmak için bir ön kameraya da sahip olmasıdır.

Samsung Jet Bot AI Plus Robot Süpürge

Samsung Jet Bot AI+ Robot Süpürge

Samsung Jet Bot AI+ Robot Süpürge ile akıllı evinizi iyileştirin ve zeminlerinizi bir daha temizlemek zorunda kalmayı unutun. Jet Bot AI+ Robot Süpürge, LiDAR sensörleri ve diğer harika özellikleri sayesinde akıllı nesne tanıma ve hassas navigasyon ile birlikte gelir.