MSI GS75 Stealth Oyun Dizüstü Bilgisayarı, oyun monitörleri ve daha fazlası satışta


MSI GS75 Stealth, Samsung 34 inç Odyssey G5 Monitör ve indirimdeki daha fazlası dahil olmak üzere birçok oyun dizüstü bilgisayarıyla bugünün anlaşmalarına başlıyoruz


Bugünkü fırsatlara, yeni bir oyun dizüstü bilgisayarı edinmek isteyenler için mükemmel seçeneklerle başlıyoruz. Amazon, MSI GS75 Stealth Gaming Laptop’u Günün Altın Kutu Fırsatları kapsamında satışa sundu. Bu, yüzde 20 indirim aldıktan sonra artık bu güçlü oyun dizüstü bilgisayarlarından birini 1.400 dolara alabileceğiniz anlamına geliyor. MSI GS75 Stealth Oyun Dizüstü Bilgisayarı, olağanüstü bir görüntüleme deneyimi sağlamak için 240 Hz yenileme hızına sahip 17,3 inç ekrana sahiptir. Ayrıca Intel Core i7 işlemci, NVIDIA GeForce RTX 2060 grafik kartı, 16 GB RAM ve 512 GB NVMe SSD ile birlikte gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şimdi, MSI GS75 Stealth’i beğenmiyorsanız, yüzde 12 indirimle 270$ tasarruf sağlayan Alienware m17 R4’ü de düşünebilirsiniz. Bu, 17,3 inç FHD ekrana, Intel Core i7 işlemciye, 16 GB RAM’e, 1 TB SSD’ye, NVIDIA GeForce RTX 3060 6 GB GDDR6 grafik kartına ve Windows 10 Home’a ​​sahip bu güzel oyun dizüstü bilgisayarını 1.970 dolara alabileceğiniz anlamına gelir. Ancak bu fiyatlar ve tasarruflar gece yarısı ortadan kalkacağı için hızlı hareket etmeniz gerekecek.

Oyun dizüstü bilgisayarlarında daha fazla fırsat arıyorsanız, halen satışta olan MSI Stealth 15M veya GIGABYTE G5 GD’ye göz atmak isteyebilirsiniz. Ayrıca yeni bir oyun monitörü almak istiyorsanız, şu anda yüzde 10 indirimli olan Samsung 34 inç Odyssey G5 Ultra Geniş Oyun Monitörünü de inceleyebilirsiniz, yani 540$’a bir tane alabilir ve 60$ tasarruf edebilirsiniz. Bu devasa oyun monitörü, yumuşak geçişler için 160 Hz yenileme hızlarına, gecikmeyi ve hareket bulanıklığını ortadan kaldırmak için 1 ms yenileme hızlarına, FreeSync Premium’a ve daha fazlasına sahip kavisli bir ekrana sahiptir.

Diğer anlaşmalar, şu anda 22 $ tasarrufla 158 $ ‘a satılan Elite Series 2 Denetleyiciyi içeriyor. Bu Xbox denetleyicisi, Xbox Series X, Xbox 1 ve Windows 10 çalıştıran herhangi bir cihazla uyumludur. Ayrıca 40 saate kadar pil ömrü sağlar; bu, şarj etmek için oyun oturumlarınızı kesintiye uğratma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir. kontrolör sık ​​sık.