MSI GE66 Raider, Amazon Echo Show 8, Beats Studio Buds ve daha fazlası


MSI GE66 Akıncı

MSI GE66 Raider Uzun


Kaynak: MSI

MSI, oyun endüstrisinde büyük bir isimdir, bu nedenle ürünlerinden birini satın alırken hata yapmanızın hiçbir yolu yoktur. Örneğin, şu anda yüzde 22 indirim alan yeni bir MSI GE66 Raider satın alabilirsiniz, bu da 600$ tasarruf anlamına gelir. Başka bir deyişle, 15,6 inç QHD 240Hz ekran, Intel Core i9 işlemci, 32 GB depolama, 1 TB depolama ve NVIDIA GeForce RTX3070 grafik kartına sahip bu harika oyun dizüstü bilgisayarını 2.099 ABD dolarına alabilirsiniz. Ayrıca 16 GB RAM ve 1 TB depolamaya sahip daha az güçlü Intel Core i7 modelinde 1.699 ABD Doları karşılığında 600 ABD Doları tasarruf edebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Tabii ki, 144 Hz yenileme hızlarına sahip 15,6 inç ekrana, Intel Core i7 işlemciye, 16 GB RAM’e, 512 GB depolamaya ve NVIDIA GeForce RTX 3070 grafik özelliklerine sahip MSI Pulse GL66 Oyun Dizüstü Bilgisayarını içeren daha bütçe dostu seçenekler bulduk. 269 ​​$ indirim aldıktan sonra 1.230 $ karşılığında. Alienware X17 R2 Oyun Dizüstü Bilgisayarı, daha büyük bir 17,3 inç ekran isteyenler için bir başka harika seçenek ve en iyi yanı, şimdi yüzde 25’lik bir indirim alması ve bu da onu 2.200 ABD Doları’ndan kapmaya bırakıyor.

Son olarak, GIGABYTE G5 GD, dikkate alınması gereken başka bir harika seçenektir. Size 150 $ tasarruf sağlayacak yüzde 15’lik bir indirim gördükten sonra 849 $ ‘a satılıyor. Bu modelde Intel Core i5 işlemci, 16 GB RAM, 512 GB depolama, NVIDIA GeForce RTX 3050 grafik kartı ve 15,6 inç 144 Hz ekran bulunur.

PBI MSI GE66 Akıncı

MSI GE66 Akıncı

MSI GE66 Raider şu anda, 240Hz yenileme hızlarına ve diğer harika özelliklere sahip 15,6 inç QHD ekrana sahip bu güçlü dizüstü bilgisayarı edinmenize yardımcı olacak büyük bir indirim alıyor.

Yankı Gösterisi 8

Masada Amazon Echo Show 8

Amazon ürünlerinde harika fırsatlar almaya devam ediyoruz. Bu haftanın başlarında, hızlı hareket ederseniz belirli paketlerde yüzde 50’den fazla tasarruf elde etmenizi sağlayacak çılgın indirimler alan Amazon Echo Dot’u gördük. Ancak şimdi, Amazon Echo Show ürünlerinde, yüzde 32’lik bir indirim aldıktan sonra 35 ABD doları tasarruf sağlayan Echo Show 8 ile başlayan bazı ilginç tasarruflar da tespit ettik. Bu size Kömür ve Kumtaşı da dahil olmak üzere iki farklı renk seçeneğinden herhangi birinde yeni bir Echo Show 8 kazandıracak.

Amazon Echo Show 8, stereo sesli 8 inç HD ekrana, Alexa desteğine sahiptir ve mutfaktayken görüntülü arama yapmak, en sevdiğiniz tarifleri izlemek için mükemmeldir ve ayrıca akıllı cihazlarınızı kontrol etmek için de kullanabilirsiniz. yerleşik Alexa ile.

Amazon Echo Show 5 de indirimde olduğu için daha uygun fiyatlı bir alternatifi de düşünebilirsiniz. Bu ürün yüzde 47’lik büyük bir indirimle geliyor, bu da bir tanesini 45 dolara eve götürebileceğiniz anlamına geliyor. Bu, daha büyük Echo Show 8 ile gelen, ancak daha küçük 5,5 inç ve diğer sınırlamalarla birlikte gelen özelliklerin çoğunu sunacak, ancak yine de harika bir satın alma. Ayrıca çocuklar için özel olarak tasarlanmış, yani ebeveyn denetimleriyle birlikte gelen Yepyeni Echo Show 5 Kids’i de edinebilirsiniz. Ayrıca, 40 $’lık bir indirimden sonra 55 $’a bir tane alabildiğiniz için inanılmaz tasarruf sağlar.

Yankı Gösterisi 8

Amazon Echo Show 8, bugün mevcut olan en iyi ve en uygun fiyatlı akıllı ekranlardan biridir ve şu anda sizinkini daha ucuza alabilirsiniz. 8 inç ekran, stereo ses ve diğer harika özelliklerle gelir.

Beats Studio Tomurcukları

FI, Studio Tomurcuklarını Yendi

Kaynak: Beats

Kulaklık bölümüne geçerken, Beats Studio Buds’ın yüzde 33 indirim aldığını gördük, bu da bu harika kablosuz kulaklıklardan bir çiftini 49,96 $ indirimden sonra 100 $’a alabileceğiniz anlamına geliyor. Ve en iyi yanı, Ay Grisi modeli hariç hemen hemen her renk seçeneğinde tasarruf sağlanmasıdır.

Beats Studio Buds, onları tere ve su sıçramasına dayanıklı yapan bir IPX4 derecesi olan olağanüstü gürültü önleme özelliğine sahiptir. Ayrıca, koşarken veya spor salonunda demir pompalarken aramalarınızı cevaplamanıza olanak tanıyan yerleşik bir mikrofonla gelirler.

Daha üst düzey bir deneyim arıyorsanız, yüzde 10 tasarruf anlamına gelen 20 ABD doları indirimden sonra şu anda 180 ABD dolarına satılan Beats Fit Pro’ya da göz atabilirsiniz. Bu kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar, Apple’ın H1 kulaklık çipine sahiptir ve Apple ve Android cihazlarla uyumludur. Ayrıca, tek başına kullanıldığında 6 saate kadar dinleme süresi elde edersiniz, ancak şarj kutusuyla birlikte 24 saate kadar dinleme süresi elde edersiniz. Daha fazla seçenek arıyorsanız, 50$ indirimden sonra 200$’a satılan Powerbeats Pro Kablosuz Kulaklıklarımız da var.

Beats Studio Tomurcukları

Beats Studio Buds, daha uzun menzil ve daha az kesinti için muhteşem 1. sınıf Bluetooth, aktif gürültü önleme, şarj kutusuyla birlikte 24 saate kadar pil ömrü ve daha fazlasını içerir.

AKRacing Ofis Serisi Opal Sandalye

AKRacing Ofis Serisi Opal Uzun

Kaynak: AKRacing

Rahat bir koltuğunuz yoksa bütün gün bir ofiste çalışmak bir acı olabilir. Bu nedenle, fırsat seçimimize AKRacing Ofis Serisi Opal ergonomik kumaş bilgisayar sandalyesini de dahil etmeyi düşündük; bu koltuk, yüzde 51’lik inanılmaz bir indirimle 217 dolardan fazla tasarruf anlamına gelen, şimdi sadece 212 dolara mevcut. Ve daha fazla alternatif aradığınızı varsayalım. Bu durumda, yüzde 14 indirimden sonra şimdi 171,04 dolara çıkan RESPAWN 110 Koltuğu’na veya inanılmaz bir 69’dan sonra şimdi 147 dolara satılan Flash Furniture X30 Oyun Koltuğu Yarış Ofisi Ergonomic Bilgisayar Koltuğu’na bakmanızı önerebiliriz. yüzde indirim.

AKRacing Ofis Serisi Opal

AKRacing Ofis Serisi Opal Sandalye

Gereksiz sırt ağrısı yüzünden çalışmayı bırakmayın. Uzun çalışma saatleri boyunca sırtınıza büyük destek vermek için yeni bir AKRacing Ofis Serisi Opal Ergonomik Kumaş Bilgisayar Koltuğu edinin.

Samsung T7 Shield Taşınabilir SSD

Samsung T7 Shield Taşınabilir SSD Uzun

Kaynak: Samsung

Son olarak, şu anda 1 TB depolama modelinde 134 ABD Doları ve 2 TB sürümünde 240 ABD Doları gibi düşük bir fiyata mevcut olan Samsung T7 Shield Taşınabilir SSD’de de bir fiyat düşüşü tespit ettik. Samsung T7 Shield Taşınabilir SSD, 1TB ve 2TB modelleri için sırasıyla 160$ ve 290$ fiyat etiketleriyle geldi, yani artık bir tane daha ucuza alabilirsiniz. Ek olarak, Samsung T7 Shield Taşınabilir SSD, IP65 derecesine sahiptir, bu nedenle toz veya ıslanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca 1.050/1.000 MB/sn’ye varan okuma/yazma hızları sunar ve muhtemelen piyasadaki en dayanıklı harici sürücülerden biridir. Ve daha uygun fiyatlı seçenekler arıyorsanız, yüzde 18’lik tasarruf anlamına gelen 20$’lık indirimin ardından şu anda 90$’a satılan Crucial X6 1TB Taşınabilir SSD’ye de göz atabilirsiniz.

Samsung T7 Shield Taşınabilir SSD

Samsung T7 Shield Taşınabilir SSD

IP65 derecesi, yüksek yazma/okuma hızları ve aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı renk seçeneği sunan Samsung T7 Shield Taşınabilir SSD ile güçlü ve dayanıklı bir harici SSD elde edin.