Motorola Razr 2022 nihayet Avrupa’da görücüye çıkıyor, ancak hala büyük bir soru var


Ne bilmek istiyorsun

  • Motorola, Ağustos ayında Çin’de piyasaya sürdükten sonra nihayet Avrupa ve İngiltere’de Razr 2022’yi piyasaya sürdü.
  • Telefon İngiltere ve Avrupa’da sırasıyla 949 £ / 1.199 € fiyatla satılıyor ve yalnızca bir yapılandırma mevcut.
  • Motorola, ABD lansmanı için planlarını henüz onaylamadı.

Pek çok kişi için, Motorola’nın Çin dışındaki pazarlarda en yeni ve en harika katlanabilir ürününü piyasaya sürmesiyle, bekleyiş nihayet sona erdi. Motorola Razr 2022, şirketin Avrupa ve Birleşik Krallık’taki web sitesinde görünmeye başladı.

Razr 2022, Ağustos ayında Çin’de çok rekabetçi bir fiyatla piyasaya sürüldü, ancak telefonun fiyatı diğer herkes için biraz arttı. Birleşik Krallık’ta Razr, en yakın rakibi Galaxy Z Flip 4’ten daha ucuz olan 949 £’a satılıyor. Bu arada, Avrupa’nın geri kalanında 1.199 €’ya mal olan biraz daha pahalı.

Razr 22 (Çin dışında böyle adlandırılıyor) oldukça pahalı olabilir, ancak Galaxy Z Flip 4 ile karşılaştırıldığında bile bazı etkileyici özellikler sunuyor. Telefon Snapdragon 8+ Gen 1 tarafından destekleniyor ve görünüşe göre sadece mevcut 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama ile tek bir yapılandırmada. Bu, etkileyici bir 12 GB RAM sunan en üst düzey yapılandırma ile Çin’deki orta seçenektir. Başka bir yerde, telefon, 50MP birincil kamera, yüksek yenileme hızlı ekran ve 3.500 mAh pil dahil olmak üzere Çin versiyonuyla aynı özelliklere sahip olmalıdır.

Razr 2022 kısmen açıldı

(İmaj kredisi: Motorola)

Ne yazık ki, şirketin web sitelerinde telefonun yolda olduğuna dair hiçbir gösterge olmadığı için Kuzey Amerika görünüşe göre bu lansmanın dışında kaldı. Motorola, cihazın ABD’ye gelip gelmediğini henüz doğrulamadı, bu da Samsung’un en iyi katlanabilir telefonuna bir alternatif arayanlar için oldukça talihsiz bir durum. Razr 5G zaten iki yaşında ve daha yeni, çok daha etkileyici bir modelin piyasada olduğunu bildiğimize göre Motorola’nın pek çok kişiyi zorlaması pek olası değil.