Motorola Edge 30, beklediğimiz uygun fiyatlı amiral gemisi olabilir


Ne bilmek istiyorsun

  • Motorola Edge 30 önümüzdeki hafta Avrupa’da 450 € karşılığında piyasaya sürülecek ve ardından önümüzdeki haftalarda Asya, Avustralya, Hindistan, Latin Amerika ve Orta Doğu’da daha geniş bir lansman yapılacak.
  • Telefon, 6,79 mm inceliğinde bir çerçeveye ve 6,5 inç 144 Hz OLED ekrana sahip büyük bir 4.020 mAh pile sahiptir.
  • Bir Snapdragon 778G+ çip, deneyime güç veriyor ve 50MP üçlü kamera sistemi, bu fiyat noktasında pakete liderlik ediyor gibi görünüyor.

Motorola sonunda beklediğimiz bütçe amiral gemisi Motorola Edge 30’u piyasaya sürecek gibi görünüyor. Bu telefon bir Snapdragon 778G+ 5G yonga setinden güç alıyor ve önümüzdeki hafta Aurora Green’de Avrupa raflarında piyasaya çıktığında yalnızca 450 Euro’ya satılıyor. , Meteor Grisi ve Süper Ay Gümüş renkleri. Bunu önümüzdeki haftalarda Asya, Avustralya, Hindistan, Latin Amerika ve Orta Doğu’da daha geniş bir lansman izleyecek.

Gerçekten harika bir fiyat ve harika bir işlemcinin yanı sıra Motorola, çok daha pahalı olan Motorola Edge+ (2022) ile son derece benzer görünen bir 144Hz HDR10+ OLED ekran sunuyor. (yeni sekmede açılır) – 1.000 dolarlık fiyat düşünüldüğünde gerçekten çok iyi olmayan bir telefon – ve onu biraz 6,5 inç’e kadar küçültüyor. Benzer şekilde, Motorola Edge 30’un çerçevesi yalnızca 6,79 mm inceliğe ve yalnızca 155 g ağırlığa küçültüldü; içindeki oldukça etli 4.020mAh pil göz önüne alındığında bir başarı. Hatta TurboPower 33W şarj sayesinde hızlı bir şekilde şarj olur.

Motorola Kenar 30

(İmaj kredisi: Motorola)

Anlaşmayı tatlandırmak için, şık IP52 suya ve toza dayanıklı çerçevede bir çift Dolby Atmos hoparlör bulunur ve telefonun arkasında üçlü bir kamera bulunur. Bu ana 50MP kameraya başka bir 50MP ultra geniş kamera eşlik ediyor ve Motorola ayrıca süper yakın çekim fotoğraflar için üçüncü bir 2MP makro kamerayı arkada paketliyor.