Moto G Power 2022 için En İyi Dayanıklı Kılıflar


Çok pahalı olmayan bir telefon ve çok fazla şarj edilmesi gereken bir pil, Motorola’nın her yıl bulduğu bir kombinasyondur ve Moto G Power 2022, denklemi aşan başka bir cihazdır. Bu akıllı telefondaki işlemeyi, MediaTek’in düşük güç tüketimine sahip bir seçenek olan Helio G37 yonga seti gerçekleştirirken, ön panel 6,5 inç HD+ 90Hz LCD ve donanımı destekleyen bir 5000 mAh hücredir. Bu kombinasyon, Pocketnow’un Moto G Power 2022 hakkındaki tam incelemesinde belirtildiği gibi akıllı telefonun üç günlük pil ömrü sağlamasına olanak tanır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şimdi, bir Moto G Power 2022 satın almayı planlıyorsanız (veya zaten sahipseniz) ve ömrünü uzatmak için üzerine bir kılıf takmak istiyorsanız, bu makale piyasada mevcut olan en sağlam kılıfların bir koleksiyonunu sunuyor. pazar.

Motorola Moto G Gücü 2022

Motorola Moto G Gücü 2022

Yeni Motorola Moto G Power 2022, 6,5 inçlik 90 Hz’lik büyük bir ekrana, 3 güne kadar pil ömrü sağlayan 5.000 mAh pil hücresine ve arkada üç kameraya sahip. Telefon ayrıca 3,5 mm kulaklık girişi ve microSD kart yuvası ile birlikte geliyor.

Moto G Power 2022 için En İyi Dayanıklı Kılıflar

 • Moto G Power 2022 için SUPCASE Unicorn Beetle Pro

  SUPCASE Unicorn Beetle Pro

  SUPCASE UB Pro, akıllı telefonunuzun 360 derecelik korumasını destekleyen bir tasarımla en iyi güvenlik düzeylerinden bazılarını sunar. Aksesuarın yerleşik bir ekran koruyucusu ve düşme koruması ve MIL-STD derecesi ekleyen çok katmanlı bir kasası vardır. Ayrıca çıkarılabilir bir döner kemer klipsi ile birlikte gönderilir.

 • Moto G Power 2022 için Spigen Zor Zırh

  Spigen Zor Zırh

  Spigen’in Sert Zırhı, temiz bir estetiği korurken sağlam koruma eklemek istiyorsanız Moto G Power 2022’nizle eşleştirmek için koruyucu aksesuardır. Tough Armor, MIL-STD 810G derecesine sahiptir ve hatta TPU ve Polikarbonat malzemelere ek olarak bir köpük tabakası ile birlikte gelir. Arka panele gömülü küçük bir destek, gerektiğinde telefonun desteklenmesine yardımcı olacaktır.

 • Moto G Power 2022 için Şiirsel Devrim Ürün Resmi

  şiirsel devrim

  Poetic Revolution, telefonunuzun daha kutulu bir görünüme ve iyi dolgulu köşelerle sağlanan korumaya sahip olmasını isteyip istemediğinizi düşünmek için bir seçenek olarak dayanıklı kılıf koleksiyonuna katılıyor. Aksesuar, ekranla doğrudan etkileşimi tercih ediyorsanız, biri dahili temperli camlı ve diğeri onsuz olmak üzere iki ön çerçeve ile birlikte gelir.

 • Moto G Power 2022 için Poetic Guardian Ürün Resmi

  şiirsel koruyucu

  Şiirsel Muhafız, Şiirsel Devrim yolunda ilerliyor, ancak birkaç şeyi farklı yapıyor, çoğunlukla estetik biçiminde. Renkli bir ön çerçeveye ve şeffaf arka panelinin etrafında bir vurguya sahiptir. Kılıf, yüksek bir koruma standardı ve akıllı telefonunuzun arkasını sergileme yeteneği sağlar.

 • Moto G Power 2022 için OtterBox Banliyö Serisi LITE

  OtterBox Banliyö LITE

  OtterBox Commuter Lite, iki parçalı bir yapıya sahiptir ve hem cep dostu hem de koruyucu profilli bir kasa oluşturur. Kauçuk kılıf ve polikarbonat kabuğun malzeme seçenekleri bu kasayı hafif bir seçenek haline getiriyor. Hatta telefondaki bağlantı noktasına ve hoparlörlere kolay erişim sağlar.

 • Moto G Power 2022 için UAG Scout Ürün Resmi

  UAG Scout G Power (2002) Kasası

  Moto G Power 2022 için UAG Scout, sensörlere ve bağlantı noktalarına erişimi engellemeyen tüy kadar hafif bir koruyucu kaplama istiyorsanız akıllı telefonunuza ekleyebileceğiniz aksesuardır. İki renkte sunulur ve telefonu tutarken tutuşu artırmaya yardımcı olan kenarlarda kontrast oluşturan kauçuk kaplamaya sahiptir.

 • Moto G Power 2022 için Osophter kılıfı

  Osofter

  Osophter Clear Case, bu koleksiyonda bulunabilecek oldukça ince bir aksesuardır, ancak güçlendirilmiş köşeleri, telefondaki renk grubunu ve yaptığınız herhangi bir özelleştirmeyi gösterirken dayanıklılık yönü ekleyen bir ürün istiyorsanız, onu dikkate almaya değer bir seçenek haline getirir. ! Ön tarafa fazla malzeme eklemez ve akılda tutulması gereken harika bir seçenektir.

 • Moto G Power 2022 için Gear 4 Havana Ürün Resmi

  Gear4 Havana

  Gear4 Havana, kasanın üstünü, altını ve köşelerini güçlendiren D3O adı verilen askeri sınıf polikarbonat malzeme kullanımı nedeniyle gözünüzü ayırmamanız gereken başka bir aksesuardır. OEM, kasanın 10 fit’e kadar düşme koruması ekleyeceğini ve düşme ve çarpmalardan kaynaklanan hasara dayanabileceğini iddia ediyor.

Moto G Power 2022 için hangi Rugged Case’i satın almalısınız?

Motorola G Gücü 2022

Kaynak: Pocketnow

Şimdi, kılavuzu gözden geçirdiyseniz ve Moto G Power 2022’niz için sağlam bir kılıf seçemediyseniz, işte bu kısa listeden en iyi seçenekler hakkındaki düşüncelerimizden bazıları.

Çok yönlü koruma arıyorsanız, SUPCASE Unicorn Beetle Pro tartışmasız mevcut en iyi seçeneklerden biridir. Birlikte verilen ön cam koruyucu, katmanlı kasayla birleştirildiğinde, eşleşmesi zor bir koruma derecesi ekler. Poetic Guardian ve Poetic Revolution da bu açıdan benzerdir ve Moto G Power 2022’niz için farklı bir görünüm istiyorsanız dikkate almaya değer.

Ancak minimalist bir görünümü korurken koruma ekleyen bir aksesuar arıyorsanız, Spigen Tough Armor ve UAG Scout’a karşı koymak zor.

Bu, Moto G Power 2022 için en sağlam çanta alışveriş rehberimizin sonunu işaret ediyor. Aşağıda bir yorum yaparak bu seçenekler hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin ve aşağıda listelenenlerden farklı bir kılıf seçtiyseniz, bize hangi aksesuarı söyleyin seçtin!

Daha geniş bir koruyucu kılıf yelpazesi arıyorsanız, Roland Udvarlaki’nin Moto G Power 2022 için silikon kılıflar ve ince kılıflar dahil olmak üzere diğer seçenekleri içeren kılıf kılavuzuna göz atın.