Moto G 5G (2022) incelemesi: Olağanüstü derecede sıradan


Motorola, uygun fiyatlı Android akıllı telefon segmentinde adından söz ettiriyor. Şirketin Moto G serisinde, hepsi harika olmasa da, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Bununla birlikte, şirketin 2022 programı, 5G’yi daha düşük fiyat noktalarına getirerek işleri hızlandırıyor. Yeni Moto G 5G, ABD pazarı için en yeni bütçeli akıllı telefon ve Snapdragon işlemci, daha yüksek yenileme hızlı ekran ve cüsseli Birçok Android telefonu kıskandıracak pil.

Bununla birlikte, Moto G 5G, göz ardı edilmesi biraz zor olan bazı tavizler veriyor ve çok daha ucuza satın alabileceğiniz çok sayıda benzer bütçeli Android telefon varken, telefonun Motorola’nın talep ettiği fiyata gerçekten değip değmeyeceğinden emin değilim. .

Moto G 5G: Fiyat ve bulunabilirlik

Moto G 5G (2022) kutusu

(İmaj kredisi: Derrek Lee / Android Central)

Moto G 5G (2022) satışları 19 Mayıs’ta başladı ve cihazın kilidi açıkken 400 $’a satılıyor. Bu size 6 GB RAM ve 256 GB genişletilebilir depolama sağlar. Ancak, telefonu Best Buy, Amazon ve hatta Motorola.com dahil olmak üzere belirli perakendecilerde 50 $ daha ucuza bulabilirsiniz.