Moto Edge X30 tasarımı ve renkleri yeni görüntülerde sızdırılıyor


Yeni Motorola Moto Edge X30 yarın tanıtılacak ve bugün, yaklaşan amiral gemisinin özellikleri ve tasarımı açısından neler bekleyebileceğimize bir göz atıyoruz.


Motorola, yaklaşan Motorola Moto Edge X30 akıllı telefonunu yarın resmen tanıtacak. Duyurudan önce akıllı telefonun yeni görüntüleri ortaya çıktı ve bizi ne bekleyebileceğimize daha yakından bakmamızı sağladı. Spesifikasyonlar daha önce de sızdırılmıştı ve bu, en yeni Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 platformu tarafından desteklenen ilk cihaz olabilir.


Motorola, yeni görüntüleri Weibo’da paylaştı (üzerinden GSMArena) ve daha önce bildirdiğimiz sızdırılmış görselleri doğrular. Spesifikasyonlar hakkında henüz resmi bilgilere sahip olmasak da, daha önce sızdırdık ve işte yarın görmeyi umduğumuz her şey.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Moto Edge X30’un yeni Snapdragon 8 Gen 1 yonga setinden güç alacağı söyleniyor ve bellek seçenekleri net olmasa da en az 8 GB RAM görmeyi bekliyoruz. Ekrana gelince, önceki söylentiler bunun 6.67 inçlik bir panel olacağını söylüyordu ve Motorola, 144Hz yenileme hızıyla geleceğini ve HDR10+ sertifikalı olacağını doğruladı. Ayrıca 60MP özçekim kamerası için bir delik olacak. Ayrıca bir ekran altı özçekim kamerası olduğu söyleniyor, ancak bu muhtemelen daha üst düzey bir X30 Edge Pro birimi için ayrılmış olabilir.

Arka tarafta, cihazın üç kamera sensörü olacak. Birincil sensör 50MP’lik bir ünite, ikincil ise ultra geniş için başka bir 50MP kamera olacak ve ayrıca bir tür 2MP sensör olacağı bildiriliyor. Dayanıklılık söz konusu olduğunda 5.000 mAh bataryaya sahip ve 68W hızlı kablolu şarjı destekleyecek.

Gerçek özellikleri öğrenmek ve cihazı gerçek hayattaki fotoğraflarda ve renderlarda görmek için daha fazla beklememize gerek yok. Motorola Moto Edge X30 yarın tanıtılacak ve satışların 15 Aralık’ta başlaması bekleniyor. Önceki Edge serileri genellikle Kuzey Amerika ve Avrupa’ya gelse de, cihazın Çin dışına çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil.

Motorola kenarı (2021)

Motorola Kenarı (2021)

Her yerde hızlı ve sorunsuz bir performans sağlayan Snapdragon 778G 5G özellikli yonga seti tarafından desteklenmektedir. 108 MP birincil kameraya ve 32 MP özçekim kamerasına ve 6,8 inç FHD+ ekrana sahiptir.