Moto E20 görselleri ve teknik özellikleri sızdırıldı


Bugün ünlü bir sızıntıcı, Moto E20 akıllı telefonunun bazı yeni görüntülerini paylaştı. Görüntüler, kamera kurulumunu, ekran boyutunu ve daha fazlasını ortaya koyuyor.


Bugün ünlü bir sızıntıcı, Moto E20 akıllı telefonunun bazı yeni görüntülerini paylaştı. Görüntüler, kamera kurulumunu, ekran boyutunu ve diğer önemli özellikleri ortaya koyuyor. Moto E20’nin kod adının “Aruba” olduğunu ve model numarasının XT2155-1 olduğunu da öğrendik.


evan blass Kısa bir süre önce yeni render görüntülerini yayınladı ve Moto E20, 5MP selfie kamerayı barındıran üstte bir çentik bulunan 6,5 inçlik bir HD+ panele sahip. Telefonu arka tarafına çevirdiğinizde 13MP ve 2MP kamera sensörü bulacaksınız. Arka panelin kendisi altıgen şekilli bir desene sahiptir, ancak plastik gibi görünmektedir, bu nedenle cihaz üzerinde daha iyi bir tutuş sağlaması pek mümkün değildir. Görüntüler ayrıca Motorola logosunun gömülü bir parmak izi okuyucusuna sahip olup olmayacağını da göstermiyor ve bu konuda ayrıntılara sahip değiliz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

SoC’nin tam adını bilmesek de Moto E20, bir Qualcomm yonga seti tarafından desteklenmektedir. Tek bildiğimiz, 1.6 GHz sekiz çekirdekli işlemci ve 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama olduğu. Yonga setinin düşük kaliteli bir işlemci olduğunu varsayabiliriz ve cihazın fiyatı muhtemelen bunu yansıtacaktır.

Motorola E20 3

Moto E20, alt kısımdaki bir USB-C bağlantı noktası üzerinden şarj olan 4.000 mAh pile sahiptir. Telefon başlatıldığında Android 11’i çalıştıracak, ancak cihazın fiyatlandırması veya kullanılabilirliği hakkında henüz bir bilgimiz yok. Motorola ayrıca “Kıbrıs” kod adlı Moto E30 üzerinde çalışıyor.

Motorola ayrıca kısa süre önce en son Motorola Edge (2021) cihazını ve Edge 20, Edge 20 Pro ve Edge 20 Lite olmak üzere üç yeni cihazla piyasaya sürülen yeni Motorola Edge 20 serisini duyurdu. Bu cihazların tümü üst düzey, orta sınıf ve düşük kaliteli akıllı telefonlardır.

Daha ucuz yeni bir Motorola cihazı almak ister misiniz? Şu anda daha eski bir model kullanıyorsanız, buna yükseltir misiniz? Yorumlarda bize bildirin!