Mint Mobile ve Tello: Hangisini almalısınız?


Kapsama alanı için T-Mobile ağına geçtiğinden beri, Tello’nun planı Mint’e kıyasla çok daha avantajlı durumda. Tello, tamamen özel bir plan oluşturmanıza olanak tanır, böylece tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız, aşırı veri satın almaktan kaçınabilirsiniz. Yine de, daha az planla bile, Mint Mobile altı ay veya daha uzun bir süre için yenilemeye istekli iseniz, daha ucuza daha fazlasını sunar. Birden fazla hat ile yenilemelerinizi maksimum tasarruf için üç aya kadar da getirebilirsiniz. Tello ve Mint, T-Mobile ağında çalışan çok çeşitli kilidi açılmış telefonlarla çalışır.

Mint Mobile ve Tello: Her iki şekilde de bol miktarda veri

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Mint Mobile, tüm planlarında sınırsız konuşma ve metinle işleri basitleştirir ve veriler, çoğu insan için çalışması gereken dört boyutta gelir. Tello, bir planı ihtiyaçlarınıza tam olarak uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlar, böylece yalnızca kullandığınız kadar ödemeniz gerekir. Mint’in veri planları çoğu insan için daha anlamlı olacaktır, ancak yalnızca temel hizmete ihtiyacınız varsa, Tello harika bir düşük maliyetli seçenektir. Tello ayrıca, temel bir telefona bağlı kalmak isteyenler için yalnızca konuşma ve metin planı sunan birkaç operatörden biridir.

Yatay olarak kaydırmak için kaydırın
Başlık Hücresi – Sütun 0 Nane Mobil tello
T mobil T mobil
Asgari süre 3 ay 1 ay
Maksimum süre 12 ay 1 ay
Sıcak nokta Dahil Dahil
Asgari veri 4 cigabayt Hiçbiri
Maksimum veri Sınırsız (35GB) Sınırsız (25GB)

Mint Mobile ve Tello: Yeterince kapsama alın