Mint Mobile ve T-Mobile’dan Metro: Hangi operatörü almalısınız?


Her iki ağ da aynı T-Mobile ağında çalışır, bu nedenle çok benzer performans seviyeleri bekleyebilirsiniz, bu da sizin için en uygun olanın gerçekten fiyat ve özelliklere bağlı olduğu anlamına gelir. Yetenekli bir telefonunuz varsa her iki operatör de 5G’yi destekler. Yalnızca bir hat için, Mint Mobile şüphesiz daha iyi bir değerdir. Bununla birlikte, Metro by T-Mobile’ı önde tutan temel özellikler, birden fazla hat için toplu olarak satın almak zorunda kalmamanız ve sınırsız planlarla birlikte verilen ekstralardır.

Metro by T-Mobile vs. Mint Mobile: Toplu olarak satın almak tasarruf sağlar

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Altı veya 12 aylık satın almaya istekliyseniz, Mint ile ne kadar tasarruf edebileceğinizi gerçekten kestirmek mümkün değil. Sadece bir hatta hizmete ihtiyacınız varsa Mint önde, Metro by T-Mobile ise birden fazla hatta sunduğu indirimlerle geri dönüyor. Her iki operatör de kesintiden önce 35 GB veri içeren sınırsız bir plan sunar. Ancak, Mint Mobile verilerinizi kısıtlarken, Metro verilerin önceliğini azaltır, yani yoğun olmayan saatlerde hala çok yüksek hızlar elde edebilirsiniz.

Yatay olarak kaydırmak için kaydırın
Başlık Hücresi – Sütun 0 T-Mobile ile Metro Nane Mobil
T mobil T mobil
Asgari süre 1 ay 3 ay
Maksimum süre 1 ay 12 ay