Mint Mobile ve Google Fi: Sizin için hangisi daha iyi?


Mint Mobile ve Google Fi, alabileceğiniz en iyi MVNO taşıyıcılarından ikisidir. ABD’de zamanlarının çoğunu T-Mobile kapsama alanı olan bir bölgede geçiren insanlar için Mint Mobile ciddi para tasarrufu sağlayabilir. Bununla birlikte, Google Fi, dünya çapında 200’den fazla ülkede veri maliyetinde herhangi bir değişiklik olmaksızın uluslararası seyahat eden kişiler için çok anlamlıdır. Yine de, Google Fi en ucuz planında gigabayt veri başına 10 ABD doları ücret aldığından, maliyetler hızla artabilir.

Mint Mobile ve Google Fi: Nane yağı azaltır

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Mint Mobile, sınırsız konuşma ve metin içeren yalnızca dört basit veri planı oluşturarak çabalarını bir akıllı telefon planının en önemli yönlerine odakladı. En küçük plan, daha büyük 10 GB ve 15 GB seçenekleriyle 4 GB yüksek hızlı veriyle gelir. Daha ağır kullanıcılar için, Mint’in 35 GB yüksek hızlı veri ve 5 GB etkin nokta verisi içeren sınırsız bir planı vardır. Basit planlarına rağmen Mint, T-Mobile 5G ağında performansı yüksek tutuyor. Mint Mobile incelememizde gördüğümüz gibi, çoğu insan için fazlasıyla yeterli olmalıdır.