Microsoft Surface Pro X, Beats Studio 3, Marshall Stanmore II ve daha fazlası


Microsoft Yüzey Pro X

Microsoft Surface Pro X Uzun


Kaynak: Microsoft

Bugünün en iyi fırsatları, yüzde 27’lik bir indirimle 300 ABD doları tasarruf sağlayan Microsoft Surface Pro X ile başlıyor. Bu size 8 GB RAM, 256 GB depolama alanı ve özel olarak oluşturulmuş bir Microsoft SQ1 işlemci ile gelen ince ve güzel bir 13 inç dokunmatik ekranlı cihaz sağlayacaktır. Bununla birlikte, cebinizde 593 dolardan fazla anlamına gelen yüzde 46’lık büyük bir indirimden sonra şimdi 706 dolara satılan 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanıyla birlikte gelen SQ2 modelini de tercih edebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Başka seçenekler arıyorsanız, MSI’ın Rainbow 6 Special Edition Crosshair15 15.6-inç QHD 165Hz Oyun Dizüstü Bilgisayarına da göz atabilirsiniz. Bu dizüstü bilgisayar şu anda yüzde 20 tasarruf anlamına gelen 359$’lık indirimden sonra 1.440$’a satılıyor. Bu modelde Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM, 1 TB depolama alanı ve diğer harika özellikler bulunur.

Microsoft Yüzey Pro X

Microsoft Yüzey Pro X

Microsoft Surface Pro X, 8 GB RAM, 256 GB depolama alanı ve özel yapım Microsoft SQ1 veya SQ2 işlemciyle birlikte gelir.

Beats Studio 3

Beats Studio 3 Uzun

Kaynak: Beats

Sırada, Midnight Black renkli versiyonunda yüzde 26 indirim elde ettikten sonra şu anda 260 $’a satılan Apple’ın Beats Studio 3 Kablosuz Gürültü Engellemeli Kulak Üstü Kulaklıklarında bazı ilginç tasarruflarımız var. Bu, bu harika kulaklıklardan bir çift alıp yine de 90 ABD doları tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Bununla birlikte, 210 dolara satılan daha uygun fiyatlı Defiant Black-Red veya Blue-renkli çeşitleri de tercih edebilirsiniz.

Ve bunun bütçeniz için hala çok fazla olduğunu varsayalım. Bu durumda, 67 $ tasarruf etmek için en son yüzde 29 indirimden sonra şimdi 162 $’a giden yeni bir Bose SoundLink Around Ear Kablosuz Kulaklık II satın almayı da düşünebilirsiniz. Ayrıca, sayfa kuponunu eklerseniz, ekstra yüzde 5 tasarruf elde edersiniz. Veya yüzde 27 indirim aldıktan sonra 99 dolara satılan Skullcandy Hesh ANC Kablosuz Kulak Üstü Kulaklıklar ile daha uygun fiyatlı ANC elde edin.

Beats Studio 3 ürün kutusu resmi

Beats Studio 3

Aynı zamanda 22 saate kadar pil ömrü, hızlı şarj ve daha fazlasını sunan Beats Studio3 Kablosuz Gürültü Engelleme Özellikli Kulak Üstü Kulaklıklarla harika melodilerin ve harika gürültü engellemenin keyfini çıkarın.

Marshall Stanmore II

Marshall Stanmore II Uzun

Kaynak: Marshall

Marshall Stanmore II Kablosuz Bluetooth Hoparlörün yüzde 14 indirimle geldiği ve 52 ABD Doları tasarruf sağlayan daha fazla ses odaklı ürünlerimiz var. Ayrıca Marshall Stanmore II Kablosuz Bluetooth Hoparlör, tweeter’larına güç sağlayan iki adet 15 watt’lık D sınıfı amplifikatör ve güçlü subwoofer’ını çalıştırmak için 50 watt’lık bir D sınıfı amplifikatör içeren gelişmiş bileşenleri sayesinde ciddi bir etki yaratıyor.

En yüksek ses seviyelerinde bile net, temiz ve hassas ses sağlar. En iyi yanı, Marshall adıyla eşanlamlı yüksek performanslı sesi deneyimlemenize izin vereceğinden, büyük veya küçük her oda için mükemmel olmasıdır.

Ancak JBL FLIP 5 Suya Dayanıklı Taşınabilir Bluetooth Hoparlör de indirimde olduğundan ve en son yüzde 23 indirimden sonra birini 100$’a eve götürebileceğinizden, en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarmak için çok fazla harcamanıza gerek yok. Veya Woot.com’dan JBL Charge 5 Taşınabilir Kablosuz IP67 Su Geçirmez Bluetooth Hoparlörü 25 $ daha satın alın. Ancak, bu son fırsat yalnızca yarın gece yarısına kadar geçerli olacak.

Marshall Stanmore II

Marshall Stanmore II

Marshall Stanmore II, tweeter’larına güç sağlayan iki adet 15 watt’lık D sınıfı amplifikatör ve güçlü subwoofer’ını çalıştırmak için bir adet 50 watt’lık D sınıfı amplifikatör içeren gelişmiş bileşenlere sahiptir.

GoPro HERO10 Siyah

GoPro HERO10 Siyah Uzun

Kaynak: GoPro

Çılgın anları kameraya çekmeyi sevenler için mükemmel bir hediye fikri olan GoPro HERO10 Black’ten de tasarruf edebilirsiniz. Bu cihaz şimdi Amazon.com’da orijinal fiyat etiketinden 149,99 $ daha az olan 400 $ karşılığında listeleniyor. Bununla birlikte, yeni aksiyon kameranızı doğrudan GoPro.com’dan almayı seçtiğinizde bu fırsat daha da tatlı hale geliyor, çünkü yeni GoPro HERO10 Black’inizi yalnızca 350$’a satın alabileceksiniz, bu da anında 200$ tasarruf anlamına geliyor.

GoPro HERO10 Black, ön LCD ve dokunmatik arka ekranlar, 5.3K60 ultra-HD video, 23MP fotoğraflar, 1080p canlı yayın, sabitleme ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Bununla birlikte, daha fazla seçenek arıyorsanız, yüzde 9 indirim aldıktan sonra şu anda 345 dolara satılan DJI Osmo Action’ı da düşünebilirsiniz. Bu seçenek, iki ekranlı 12 MP kamera, 36 fit su altı direnci, Wi-Fi bağlantısı, 145 derecelik görüş alanına sahip HDR video ve daha fazlasını içerir.

GoPro HERO10 Siyah

GoPro HERO10 Siyah

GoPro HERO10 Black, aksiyon kameralarını sevenler için ön LCD ve dokunmatik arka ekranlar, 5.3K60 ultra-HD video, 23MP fotoğraflar, 1080p canlı yayın ve diğer harika özelliklerle birlikte gelir.

House of Marley Bir Araya Geliyor Duo

House of Marley Get Together Duo Uzun

Kaynak: Marley Evi

Son olarak, sürdürülebilir malzemelerden yapılmış, Kablosuz Bluetooth bağlantısına sahip House of Marley Get Together Duo Kitaplık hoparlörlerinde bazı fırsatlar bulduk. Bu güçlü kitaplık hoparlörleri, yüzde 15’lik tasarruf anlamına gelen 30$’lık indirimden sonra şimdi 170$’a satılıyor.

Doğru hoparlörü 20 saate kadar dinleme süresi sağlayan taşınabilir bir Bluetooth hoparlör olarak da kullanabileceğiniz için, iş istasyonunuz için veya dışarıda kullanmak için harika olacaklar. Onları herhangi bir Bluetooth özellikli cihazla eşleştirin ve bir kamp ateşi etrafında veya gitmek istediğiniz herhangi bir yerde en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarın.

Ses deneyiminizi paylaşmak istemediğinizi varsayalım. Bu durumda, şu anda yüzde 23 indirim aldıktan sonra 54 dolara satılan House of Marley Positive Vibration 2: Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklıklar’ı da düşünebilirsiniz. Ya da yüzde 33 indirim aldıktan sonra 20 dolara satılan daha uygun fiyatlı House of Marley Smile Jamaica Wired kulaklıkları edinin.

House of Marley Bir Araya Geliyor Duo

House of Marley Bir Araya Geliyor Duo

Portatif bir Bluetooth hoparlör olarak da kullanılabilen, 20 saate kadar kesintisiz çalma sağlayan House of Marley Get Together Duo Kitaplık Hoparlörleri ile harika sesin keyfini çıkarın ve Marley’in ustalık ve sürdürülebilirlik mesajıyla doğal tarzınızı kucaklayın.