Microsoft Surface Pro 8, Samsung Galaxy Tab S8 ve daha fazlası


Microsoft Yüzey Pro 8

Microsoft Surface Pro 8 Uzun


Kaynak: Microsoft

Tablet veya dizüstü bilgisayar olarak çalışabilen taşınabilir bir Windows cihazı arayanlar için harika bir seçenekle bugünün en iyi fırsatlarına başlıyoruz. Başka bir deyişle, şu anda 300 ABD Doları tasarruf sağlayacak yüzde 19’luk bir indirim kazandıktan sonra 1.300 ABD Doları karşılığında yeni bir Microsoft Surface Pro 8 satın alabilirsiniz. Microsoft Surface Pro 8, 13 inç dokunmatik ekran, Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve 256 GB depolama alanı ile birlikte gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Microsoft’un Surface Pro 8’in en son modeli, hem Grafit hem de Platin renk varyantlarında aynı muameleyi görüyor. Ancak, cihazınızı bir dizüstü bilgisayar olarak kullanmak istiyorsanız, Microsoft Surface Pro 8 ile birlikte gitmek için yeni bir Microsoft Surface Pro İmza Klavyesi satın almanız gerektiğini unutmayın. Şu anda Microsoft Surface Pro Signature Keyboard’u Poppy Red renginde 40 $ indirimden sonra 140 $’a satın alabilirsiniz, ancak en iyi tasarruf 109 $’a satılan Siyah modelde gelir.

Kurulumunuza bir kablosuz fare eklemek istiyorsanız, Pale Grey renk çeşidinde yüzde 11 indirim aldıktan sonra şu anda 89 $’a satılan Logitech MX Master 3S’ye de göz atabilirsiniz.

Microsoft Yüzey Pro 8

Microsoft Yüzey Pro 8

Size tablet esnekliği, yerleşik destek ayağı, ekran kalemi desteği, ayrılabilir klavye ve diğer harika özelliklere sahip bir dizüstü bilgisayarın gücünü kazandıracak Microsoft Surface Pro 8 ile büyük paralardan tasarruf edin.

Samsung Galaxy Sekme S8

Klavye Kılıfında Galaxy Tab S8 Ultra
Kaynak: Pocketnow

Kaynak: Pocketnow

Windows tablet fikrinden hoşlanmıyorsanız, yüzde 13 indirimle şimdi 679$’a satılan Samsung Galaxy Tab S8’de de mükemmel tasarruf elde edebilirsiniz. Bu model 11 inç LCD ekran, 256 GB depolama alanı, Qualcomm Snapdragon işlemci, tüm gün dayanan pil ile birlikte gelir ve ayrıca satın aldığınızda kutudan bir S Pen alırsınız.

Ayrıca, 102 ABD doları tasarruf etmenize yardımcı olacak yüzde 15 indirimden sonra sadece 598 ABD dolarına yeni bir Samsung Galaxy Tab S8 alabilirsiniz. Ancak, bu model yalnızca 128 GB depolama alanıyla birlikte gelir. Bunun dışında, Dex Multitasking ve daha fazlasıyla aynı yalnızca Wi-Fi modelini elde edersiniz.

Ayrıca, daha büyük ve daha iyi ekranlara sahip oldukları için daha üst seviye Samsung Galaxy Tab S8 Plus ve Galaxy Tab S8 Ultra’yı tercih edebilirsiniz. Örneğin, Galaxy Tab S8+, 12,4 inç AMOLED ekrana ve yüzde 8 indirime sahip, bu da 829 ABD Doları karşılığında bir tane alabileceğiniz anlamına geliyor. Ya da 14,6 inç Super AMOLED ekranlı Galaxy Tab S8 Ultra’yı yüzde yedi indirimle 1.150$’a alın.

Gümüş Samsung Galaxy Tab S8

Samsung Galaxy Sekme S8

Samsung Galaxy Tab S8 serisi, yeni bir Android tablet arayanlar için harika bir seçenek. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç seçenek bulacaksınız, ancak hepsi, istediğiniz her şeyi yaratmanıza yardımcı olacak olağanüstü bir medya deneyimi ve diğer özellikler sunacak.

SteelSeries Arctis Prime

SteelSeries Arctis Prime Uzun

Kaynak: SteelSeries

Ses departmanına geçersek, cebinizde 39 $ tutmanıza yardımcı olacak yüzde 39’luk bir indirim kazandıktan sonra şu anda 61 $’a mevcut olan SteelSeries Arctis Prime Rekabetçi Oyun Kulaklığı ile ilgili bazı harika fırsatlar bulduk. Ek olarak, SteelSeries Arctis Prime Rekabetçi Oyun Kulaklığı, maksimum ayrıntı için kalibre edilmiş gelişmiş ses sürücüleri, maksimum dayanıklılık için yapıya izin veren hafif çelik ve alüminyum ve arka plan gürültüsünü engellemeye yardımcı olurken aynı zamanda oyununuza odaklanmanıza yardımcı olacak birinci sınıf yumuşak kulaklıklarla birlikte gelir. minimuma. Son olarak, evrensel olarak tüm oyun platformlarıyla uyumlu olduğundan, birden çok oyun konsoluna sahip tüm oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, yüzde 50 indirimden sonra şimdi 40 dolara satılan Razer Kraken Oyun Kulaklığı’na da göz atabilirsiniz. Bu model ayrıca her büyük oyun platformuyla uyumludur, böylece aynı kulaklığı kullanırken konsolunuzu kolayca değiştirebilirsiniz.

SteelSeries Arctis Prime

SteelSeries Arctis Prime

Muhteşem ses kalitesi, rahat oturma, dayanıklı çerçeve ve daha fazlasını sunan SteelSeries Arctis Prime Rekabetçi Oyun Kulaklığı ile oyun deneyiminizi yeni bir seviyeye taşıyın.

Hisense ULED Premium

Hisense ULED Premium U8G Uzun

Kaynak: Hisense

Akıllı TV kategorisine geçersek, Hisense ULED Premium U8G QLED Serisi Android 4K Smart TV’nin şu anda 55 inçlik modelinde yüzde 20’lik bir indirimle 148 dolardan fazla tasarruf elde ettikten sonra sadece 600 dolara satıldığını görüyoruz. Daha belirgin olan 65 inçlik varyantı da seçebilirsiniz, ancak bu, görünür bir tasarruf olmaksızın 950 $ ‘a satılıyor.

Hisense ULED Premium U8G QLED Serisi Android 4K Smart TV, Alexa uyumluluğu, parlak 1500nit ekran, 120Hz yenileme hızları ve HDR 10+, Dolby Vision, Dolby Atmos ve daha fazlasını destekler. Bununla birlikte, 65 inçlik modelinde yüzde 27 indirim aldıktan sonra şimdi 798 ABD dolarına satılan Hisense ULED Premium U7G QLED Serisini de düşünebilirsiniz. Akıllı TV’nize ekstra işlevsellik eklemek istiyorsanız, şu anda yüzde 28 indirimden sonra 29 ABD dolarına satılan Roku Express 4K+’ya da göz atabilirsiniz.

Hisense ULED Premium Class U8G Quantum Serisi Android 4K Smart TV ürün kutusu resmi

Hisense ULED Premium

Güzel görüntüsü ve harika sesi sayesinde harika bir medya deneyimi sunacak Hisense ULED Premium U8G QLED Serisi Android 4K Smart TV ile oturma odanıza yeni bir soluk getirin.

Shure AONIC Ücretsiz Gerçek Kablosuz Kulaklıklar

Shure AONIC Ücretsiz Gerçek Kablosuz Kulaklıklar Uzun

Kaynak: Shure

Son olarak, Shure AONIC Free True Wireless Earbuds, 30 $ tasarruf anlamına gelen yüzde 17’lik bir indirim elde ettikten sonra 149 $’a satılıyor. Bu kablosuz kulaklıklar 21 saatlik pil ömrüne, stüdyo ses kalitesine, net aramalara ve ayrıca dayanıklı ve hafif bir tasarıma sahiptir. En güzel yanı da bu tasarrufları hem Grafit hem de Kırmızı renk seçenekleriyle değerlendirebiliyor olmanız.

Cebinizde 69 ABD dolarına dönüşen son yüzde 28’lik tasarruftan sonra 180 ABD dolarına satılan Powerbeats Pro Kablosuz Kulaklıkları da kontrol etmeyi düşünebilirsiniz. Bu aynı zamanda pakette su ve ter geçirmezlik almak isteyenler için en iyi seçenektir.

Shure AONIC Ücretsiz Gerçek Kablosuz Kulaklıklar

Shure AONIC Ücretsiz Gerçek Kablosuz Kulaklıklar

Shure AONIC Ücretsiz Gerçek Kablosuz Kulaklıklar, şarj kutusuyla birlikte inanılmaz ses kalitesi, rahat uyum ve 21 saatlik pil ömrü sunar.