Microsoft Surface dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlası satışta


Microsoft Surface Pro 7 ve daha fazlasını indirimde bulabileceğiniz Amazon’daki Microsoft Surface Dizüstü Bilgisayarlarla ilgili en son fırsatlara göz atın


Yeni bir Microsoft Surface dizüstü bilgisayar satın almak isteyenler için harika bir haberimiz var çünkü indirimde olan birçok model var. İlk olarak, şu anda 148 $ indirim alan Microsoft Surface Pro 7’ye sahibiz ve bu da onu 750 $ ‘dan kapmak için bırakıyor. Bu model, 12,3 inç Dokunmatik ekran, onuncu nesil Intel Core i5 işlemci, 8 GB RAM ve 128 GB SSD depolama ile birlikte gelir. Bununla birlikte, aynı 8 GB RAM’i paketleyen 256 GB depolama modelini yüzde 37’lik çok çekici bir indirim gördükten sonra 760 dolara almayı da seçebilirsiniz. Genel olarak daha fazla güç istiyorsanız, Intel Core i7 işlemciyi 1.149 ABD dolarına paketleyen ve genellikle 1.499 ABD dolarına satılan 16 GB RAM, 256 GB depolama seçeneğini satın almayı seçebilirsiniz, bu da cebinizde 350 ABD doları tutabileceğiniz anlamına gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Sırada, 8 GB RAM, 256 GB depolama ve 964 $ karşılığında bir Intel Core i5 işlemci ile gelen Microsoft Surface Pro 8 var. Bu model aynı zamanda 13 inçlik bir dokunmatik ekrana ve çıkarılabilir bir klavyeye sahiptir, böylece bu cihazı ikonik yerleşik destek ayağının esnekliğiyle bir tablet olarak da kullanabilirsiniz. Şu anda yüzde 20’lik bir indirim görüyor, bu da satın alma işleminizde 200 dolardan fazla tasarruf edebileceğiniz anlamına geliyor. Daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız, yeni Microsoft Surface Go 2’yi de düşünebilirsiniz. Bu seçenek daha küçük bir 10,5 inç dokunmatik ekran, Intel Pentium Gold 4425Y işlemci, 8 GB RAM ve 128 GB depolama ile gelir ve 160,99$’lık indirimi gördükten sonra sizinkini yalnızca 389$’a satın alabilirsiniz.

Bu Microsoft Surface dizüstü bilgisayarlarından herhangi biri, 20 $ ‘lık bir fiyat düşüşünden sonra şu anda 60 $’ a satılan yeni bir Cubiker Çekmeceli Bilgisayar Masasının üzerine yerleştirildiğinde harika görünecek. Çalışma alanınızın biraz daha ilginç görünmesini istiyorsanız, şu anda 5 $ indirimden sonra 55 $ olan OttLite Kablosuz Şarj İstasyonunu ve Gece Lambasını almayı da düşünebilirsiniz. Ve bu lambanın Qi özellikli cihazlarınızı da sorunsuz bir şekilde şarj edeceğini unutmayın.