Microsoft Surface 3, Amazon’da 115 $ indirimden sonra şimdi 385 $’dan başlıyor


Pro olmayan Microsoft Surface 3 dönüştürülebilir tablet, 64 GB’lık bir yapılandırmada Amazon’da 500 ABD Doları yerine 385 ABD Doları ve 128 GB depolama ile 475 ABD Doları tutarındadır.


Tuhaf, ancak etrafta üstün Pro 3 ve Pro 4 yapılandırmaları olmasına rağmen, son zamanlarda Pro Surface 3 olmayan dönüştürülebilir Windows 10 tablette sunulan pek çok sağlam anlaşma görmedik. Veya 2’si 1 arada cihaz oldukça eski ve 2016 bilgi işlem standartlarına göre cansız olduğundan, yeterince dikkat etmemiş olabiliriz.


Durum ne olursa olsun, Microsoft Surface 3, üçüncü taraf satıcı USA Supply Source ile 385 $’dan başlayan fiyatlarla verilen siparişleri karşılayan Amazon sayesinde bugün ilgi odağı haline geliyor. Bu, tüm değişkenlerde standart olarak gelen dört çekirdekli Intel Atom x7 işlemciye ek olarak 64 GB dahili depolama alanı ve 2 GB RAM ile sizi bağlar.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Kulağa çok yüksek gelmiyor ve açıkçası, 125 $ ‘dan ayrı olarak satılan Type Covers denilen bir klavye içermiyor. Ancak normalde, “giriş seviyesi” Surface 3 modelinin maliyeti 500 $’dır ve Redmond, beş Benjamin’i resmi çevrimiçi mağazası aracılığıyla hala ücretlendirmektedir.

Multimedya dosyalarınız için biraz daha fazla hareket alanı ve ne olursa olsun sorunsuz çoklu görev istiyorsanız, 128 GB ROM/4 GB RAM sürümü, Microsoft’un anlaşmayı tamamlamak için ihtiyaç duyduğu 600 ABD dolarından Amazon üzerinden 475 ABD dolarına geri getiriyor. .

Bu, HC Toptan Satış adlı bir perakendeci tarafından satılıyor ve teslimatlar bir kez daha Amazon tarafından gerçekleştiriliyor, ancak bu biraz şüpheli geliyorsa, Best Buy yine de biraz daha az çekici ama makul promosyonlarla emrinizde. Yani, 400 $ 64 gig yapılandırma ve iki kat dijital istifleme odası artı 4 GB belleğe ihtiyacınız varsa 500 $.

Kaynaklar: Amazon, Best Buy