Metro by T-Mobile, ayda 50 $ karşılığında ön ödemeli sınırsız 5G ev interneti başlattı


Ne bilmek istiyorsun

  • T-Mobile’ın evde internet hizmeti, T-Mobile lokasyonlarından 7.000 Metro ile faturasız müşterilere geliyor.
  • Metro by T-Mobile’ın 5G Ev İnterneti, aylık 50 ABD Doları artı gerekli donanım için bir kereye mahsus 99 ABD Doları ücrete tabidir.
  • Profesyonel kurulum gerektirmeden T-Mobile Home Internet uygulamasında tamamlanan kurulum ile kurulum hızlı ve kolaydır.

T-Mobile’ın 5G Ev interneti, 5G bağlantılı bir gelecek söz konusu olduğunda, konseptin harika bir kanıtı oldu. T-Mobile’ın Evde İnternet planı, sağlam geniş bant hızları ve sınırsız verisi sayesinde bu alandaki en iyi pazarlıklardan biridir, ancak yine de onu kullanmak için T-Mobile’a kaydolmanız gerekir. T-Mobile bir engeli daha kaldırmak için duyurdu (yeni sekmede açılır) ön ödemeli müşteriler için T-Mobile mağazalarıyla 7.000 Metro’ya 5G Ev İnterneti getiriyor.

T-Mobile ile Metro’dan 5G Ev İnterneti almanın maliyeti, internet ağ geçidi için bir kereye mahsus 99 ABD doları olmak üzere aylık 50 ABD dolarıdır. Hizmeti doğrudan T-Mobile’dan alacak olsaydınız, ağ geçidini ücretsiz olarak alırsınız, ancak T-Mobile’ın kredi kontrolüne hak kazanmanız gerekir. Hizmeti iptal ettiğinizde ekipmanı iade etmediyseniz, ayrıca bir ücret karşılığında kancayı takmış olursunuz.