Mecool Now KA2 akıllı kamera incelemesi: Birkaç ödünle birlikte çok yönlü bir web kamerası


Mecool Now KA2, akıllı kamera ile flama cihazını tek bir pakette birleştiren web kamerası segmentinde yeni bir soluktur. Mecool KD3 dongle ve HomePlus KA1 Android TV kutusu da dahil olmak üzere son birkaç ay içinde Mecool’dan bir avuç akış cihazını inceledim. İkincisi, film veya TV şovu izlemediğiniz zamanlarda akıllı bir hoparlör görevi görüyor ve şimdi Mecool farklı bir şey çıkarmaya çalışıyor: Bir web kamerası etrafında tasarlanmış, Android destekli bir yayıncı.

Ama sıradan bir web kamerası değil. Now KA2, TV’niz için en iyi web kameralarının çoğu gibi, görüntülü arama ihtiyaçlarınız için akıllı TV’nizin üzerine oturacak şekilde tasarlanmıştır. Esasen, çok çeşitli akış hizmetlerini destekleyen tam teşekküllü bir Android TV platformudur. Video konferans yönüne gelince, bu aksesuarın birkaç sınırlaması vardır.

Mecool Now KA2: Fiyat ve bulunabilirlik

Bir akıllı TV üzerinde Mecool Now KA2

(İmaj kredisi: Jay Bonggolto / Android Central)

Mecool Now KA2 ilk olarak geçen yıl kutudan Android 10 ile çıktı. Akıllı kamera kısa bir süre önce Android 11’e güncellendi. Mecool’un çevrimiçi mağazasından ve Amazon gibi büyük perakende platformlarından 125 ABD doları karşılığında satın alınabiliyor. Ayrıca, Mecool’s mağazası üzerinden ödeme yaparken sadece MECOOLAC kupon kodunu kullanarak satın alma işleminizde %10 tasarruf edebilirsiniz. (yeni sekmede açılır).