Mart 2023’ün En İyi Mint Mobile fırsatları ve kablosuz planları


Kablosuz faturanızı kısmak istiyorsanız, şanslısınız: Aşağıda toplanan en iyi Mint Mobile fırsatlarını topladık.

En popüler MVNO taşıyıcılarından biri (ve kısmen Ryan Reynolds’a ait olan tek taşıyıcı), Mint ucuz ve güvenilirdir ve anlaşmaları ve kısa vadeli promosyonları ile yaratıcı olmayı severler. Aşağıda, şu anda mevcut olan en iyi Mint Mobile fırsatlarını bulacaksınız.

Mint Mobile, T-Mobile’ın 5G ve 4G LTE ağını kullanarak size çok daha uygun bir fiyata harika kapsama alanı sunar. Geçmişte, bir MVNO ile ön ödemeli olmak, genellikle planınız söz konusu olduğunda çok fazla fedakarlık yapmanız anlamına geliyordu, ancak artık değil. Mint Mobile planlarını seçerken, kullanım alışkanlıklarınıza göre 4GB, 10GB, 15GB’lık veri tahsislerini seçebilir, hatta sınırsız hale getirebilirsiniz ve tüm planlar sınırsız konuşma ve metin ile birlikte gelir.

Mint Mobile planları, üç ay için 15 ABD doları başlangıç ​​fiyatıyla başlar, ancak nereye bakacağınızı biliyorsanız başka birçok harika fırsat da vardır. Şu anda mevcut olan en iyi Mint Mobile fırsatları, artı Mint Mobile kuponları ve çeşitli plan seçeneklerinden bazılarına göz atmak için okumaya devam edin.

Ayın Mint Mobile fırsatları

Nane Mobil planları

Üç ay boyunca ayda sadece 15 dolardan başlayan planlarla, bugünlerde telefon hizmeti için yüzlerce dolar harcamayı haklı çıkarmak çok daha zor hale geliyor. Mint Mobile, aylık ne kadar veri kullanmayı planladığınıza bağlı olarak yeni müşterilere sunulan çeşitli farklı tanıtım tekliflerine sahiptir.

Mint Mobile’ın ayrıca sınırsız veri, konuşma ve metin içeren bir Sınırsız planı vardır. 35 GB’a kadar yüksek hızlı veri alırken, bu sınıra ulaştıktan sonra 128 kbps hızında sınırlandırılacaksınız. Ayrıca yalnızca 480p çözünürlükte akış gerçekleştirebileceksiniz ve etkin nokta verileri ayda 5 GB ile sınırlıdır.

90 $’ lık ön ödeme sayesinde üç ay boyunca ayda 30 $’ lık ilk teklifin ardından, planı üç ay daha yenilemek için ayda 40 $ ödeyeceksiniz. Fiyatı tanıtım teklifinin altında tutmak istiyorsanız, 12 aylık bir planla yenilemeniz gerekir.

Temel paket üç ay için 45 ABD dolarıdır ve ayda 4 GB veri içerir. Üç aylık süre için toplam 60 ABD doları karşılığında ayda 10 GB’a veya 75 ABD doları için ayda 15 GB’a çıkabilirsiniz. Tanıtım döneminden sonra, aylık maliyet birkaç dolar artar, ancak normal fiyatta bile Mint Mobile’ın bu fırsatlarını yenmek zordur.

Daha uzun süreler için ön ödeme yapmak istiyorsanız, Mint Mobile ayrıca altı aylık ve bir yıllık planlar sunar. Her şeyi yapmaya hazırsanız, toplamda yalnızca 300 ABD Doları karşılığında sınırsız konuşma, metin ve ayda 15 GB veri içeren bir yıllık Mint Mobile hizmeti alabilirsiniz. Bu, her aylık hizmet için sadece 25 ABD Doları yapar ve bu muhtemelen şu anda ödediğinizin çok küçük bir kısmıdır.

Son olarak, tüm Mint Mobile planlarına dahil olan 7 günlük para iade garantisi vardır, bu nedenle hizmetten bir hafta sonra memnun kalmazsanız operatör paranızı size geri verir.

Mint Mobile’ın diğer ön ödemeli kablosuz operatörlerle karşılaştırmasını mı merak ediyorsunuz? Bizimle MVNO’ların savaşına tanık olun Mint Mobile ve Boost Mobile karşılaştırması veya Mint Mobile, T-Mobile’dan Metro’ya Karşı Hangi alternatif operatörün sizin için doğru olduğunu görmek için.