Marshall Bluetooth hoparlörler, stüdyo monitör hoparlörleri ve daha fazlasında inanılmaz tasarruflar elde edin


Bugünün en iyi fırsatları, indirimde Marshall Stanmore II ve diğer harika ürünleri bulabileceğiniz ilginç bir ses ve aydınlatma ürünleri seçkisini içeriyor.


Şu anda belirli ürünlerde yüzde 39’a varan tasarruf elde edebileceğiniz Amazon ve eBay’de bazı ilginç fırsatlar tespit ettik. İlk olarak, Marshall Stanmore II Kablosuz Bluetooth Hoparlör yüzde 19 indirim alıyor ve bu da 72 $ tasarruf anlamına geliyor, bu da bu harika hoparlörlerden birini 308 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına geliyor. Marshall Stanmore II Kablosuz Bluetooth Hoparlör, odayı dolduran mükemmel ses, 80’e kadar çıkış watt, çoklu ana bilgisayar işlevselliği, Bluetooth 5.0 ve daha fazlasına sahiptir. Marshall Bluetooth uygulamasıyla veya hoparlörün üst panelindeki analog kontrollerle de sesinizi özelleştirebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca yüzde 37’lik çok cazip bir indirim aldıktan sonra şu anda 500$’a satılan Klipsch The Fives Powered Speaker System with HDMI-ARC’ye de göz atabilirsiniz; . HDMI-ARC özellikli Klipsch The Fives Güçlü Hoparlör Sistemi, kullanımı kolay yüksek tanımlı hoparlörler, çeşitli kablosuz ve kablolu bağlantı seçenekleri ve diğer şaşırtıcı özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca, 30 $ tasarruf anlamına gelen 30 $ indirim aldıktan sonra 130 $ karşılığında mevcut olan daha uygun fiyatlı Edifier MR4 Powered Studio Monitör Hoparlörlerini de seçebilirsiniz. Ayrıca, 20 $ indirim aldıktan sonra 150 $ karşılığında satılan Marshall Emberton Bluetooth Taşınabilir Hoparlörü de inceleyebilirsiniz. Ve daha uygun fiyatlı bir seçenek istediğinizi varsayalım. Bu durumda, size yaklaşık 30 $ tasarruf sağlayacak yüzde 24’lük bir indirim elde ettikten sonra 99 $ karşılığında satılan JBL FLIP 5 su geçirmez Bluetooth hoparlörü de düşünebilirsiniz.

Ayrıca, 20 $ indirim kazandıktan sonra 160 $ ​​karşılığında yeni bir Philips Hue Signe 24,7 inç Uzun Beyaz ve Renkli Ambiyans Masa Lambası satın alabilirsiniz. Nanoleaf Kanvas Çok Renkli Işık Paneli Akıllı Kiti, herhangi bir odaya yeni bir hayat vermekle ilgilenenler için mükemmel bir seçenektir. Son olarak, çocuklarınızı yatak altı canavarlardan korumak için bir seçenek aradığınızı varsayalım. Bu durumda, sayfadaki kuponla sunulan 10 $’lık indirimi aldıktan sonra sadece 20 $’a giden Govee Nursery Night Light’ı da düşünebilirsiniz.