Makul boyuttaki Samsung Galaxy S23, beni garip telefonlardan ve kamera özelliklerinin aşırı yüklenmesinden kurtarabilir


Büyük telefonlar iyidir. Sağ? Ve Samsung Galaxy S23 serisinin uygulamalı önizleme etkinliğine giderken, o muhteşem 6,8 inç ekran, geliştirilmiş kamera ve tüm cihazlarımdan daha fazla güç için S23 Ultra’yı tercih edeceğimi biliyordum. dizüstü bilgisayarlar yıllardır var. Ve yaptım. Ve harikaydı.

Muhtemelen Samsung’un şimdiye kadarki en iyi telefonu olacak ve güçlü bir rakip olacak. en iyi android telefon kesinlikle. Gelecek yıl bu zamanlar ve ondan sonraki yıl da aynı şeyi söyleyebileceğim. ve kullanmış biri olarak Not 20 Ultra (içinde klasik Mystic Bronze, tabii ki) son iki yıldır çeşitli Flip and Fold inceleme birimleri arasında gidip gelirken, bu yılki Ultra, bir sonraki günlük sürücüm olmaya hazır gibi görünüyordu.

Ama sonra önizleme etkinliğinde en küçük (6,1 inç ekranlı) Galaxy S23’ü aldım ve her şey bir anda tıkırdadı. Son yılların Note ve katlanabilir telefonlarını ne kadar sevsem de boyutları ve ağırlıkları, özellikle ev/ofis dışındayken tek elle kullanım için sorun haline geldi. Bütçeye uygun Android telefonların bile daha büyük ekranlara sahip olduğu günümüz standartlarına göre küçük bir telefon olan temel S23 tam olarak…doğru hissettirdi.

Samsung Galaxy S23 ön ve arka

(İmaj kredisi: Brendan Griffiths / Android Central)

Hareket halindeyken daha iyi