MacBook Air için en iyi monitörler


İşleri daha hızlı halletmek ve daha üretken olmak için daha geniş bir ekrana ihtiyacınız olabilir. Bu nedenle, işte sizin için en iyi MacBook Air monitörleri.


MacBook Air, piyasadaki en uygun fiyatlı ve en iyi Mac’lerden biridir. Ancak bu evden çalışma durumunda ve uzun oturma sürelerinde 13 inç ekran boyutu herkes için yeterli olmayabilir. İşleri daha hızlı halletmek ve daha üretken olmak için daha geniş bir ekrana ihtiyacınız olabilir. Bu nedenle, MacBook Air’iniz için bir monitör almanızı öneririz. Yalnızca ekran alanını genişletmekle kalmayacak, aynı zamanda daha fazla iş yapmanıza yardımcı olacaktır. İşte şu anda satın alabileceğiniz en iyi MacBook Air monitörlerinden bazıları.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

 • LG 27UK850-W 4K UHD

  Kurulum sırasında herhangi bir ek ince ayar gerektirmez. Ayrıca, MacBook Air için birincil USD Type-C bağlantı noktanızın yanı sıra iki adet USB-A ve iki adet HDMI bağlantı noktasına sahip olursunuz. İkincisi ayrıca 60W güç aktarımını destekler.

 • Samsung Business FT872 32 inç 4K Monitör

  60 Hz yenileme hızına sahip 32 inç 4K UHD VA Panel, net, çarpıcı ultra yüksek çözünürlüklü görüntüler ve düşük enerji kullanımı sunar. Şık ve ince ultra ince çerçeve tasarımı elde edersiniz.

 • BenQ PD3220U 32 inç 4K

  Bu, MacBook Air’iniz için 4K, 3840×2160 çözünürlüğe, geniş görüntüleme açısı ve çarpıcı görüntüler için gelişmiş IPS teknolojisine sahip 32 inç bir monitördür. Yüzde 95 DCI-P3 ve Display P3’ü, yüzde 100 sRGB ve Rec’i destekler. 709 renk alanı ve 10 bit renk.

 • LG 34BK95U-W Ultra İnce

  Bu monitörde 5120 x 2160 çözünürlük, 60 Hz yenileme hızı, 5 ms (GtG) yanıt süresi, Thunderbolt 3 / HDMI / DisplayPort 1.4 / USB Type C Girişler, dahili hoparlörler ve ince ve şık tasarım.

 • BenQ GW2780T 27” 1080p

  Bu uygun fiyatlı monitör, genişletilmiş görünüm için neredeyse kusursuz çoklu panel yapılandırmaları için ultra ince bir çerçeve ile birlikte gelir. Rahat görüntüleme için parlaklığı ayarlayan Tescilli Parlaklık Zekası uyarlanabilir teknolojisi vardır.


MacBook Air monitör: Neye ihtiyacınız var?

Doğru konektöre sahip doğru kabloya veya dongle’a sahip olduğunuz sürece her monitör MacBook Air’inizle çalışabilir. Cihaz, iki Thunderbolt/USB 4 bağlantı noktasıyla birlikte gelir. Bu nedenle, monitörünüzün bir Thunderbolt bağlantı noktasına ihtiyacı olacak veya monitörünüzle eşleşen bir bağlantı noktasına sahip bir dongle’a ihtiyacınız olacak. HDMI 2.0 ve DisplayPort 1.4 kablolarının yanı sıra USB-C ve Thunderbolt 3/4 kabloları 4K veya daha üstünü destekler. ile gitmenizi öneririz. Fiyat-performans oranı için BenQ GW2780T monitör.

Bir monitörü MacBook Air’e bağlamanın birkaç yolu vardır. En basit yol, onu bir kabloyla bağlamaktır. Ayrıca, Apple TV veya AirPlay uyumlu bir monitör ile ekranınızı AirPlay aracılığıyla yayınlayabileceğiniz bir kablosuz seçeneği de elde edersiniz. Ancak, her iki cihazın da aynı ağa bağlı olduğundan emin olmanız gerekir.

Diğer MacBook Air aksesuarları

MacBook Air’inizin ortalama kamerasını kullanmaktan sıkıldıysanız, harici bir web kamerası aramanızı öneririz. Evden çalışma ve sanal toplantıların hızla arttığı bu dönemde, aramalarınız için iyi bir kurulum yapmanız gerekiyor. Bu yüzden Mac’iniz için en iyi web kameralarının bir listesini derledik. Evden çalışma da çok fazla oturmayı gerektirir. Duruşunuzu doğru tutmak için en iyi MacBook standlarından birini almanızı öneririz.