Mac için En İyi USB mikrofonlar


Geçtiğimiz yıl boyunca, yepyeni bir ortama uyum sağlamak zorunda kaldık…


Geçtiğimiz yıl boyunca, yepyeni bir yaşam tarzına uyum sağlamak ve verimli bir şekilde yönetmenin ve işleri evden yapmanın yeni yollarını bulmak zorunda kaldık. Ofislerde zaten işyerinde çok sayıda bilgisayar kurulu olduğundan, çoğumuz yeni bilgisayar almak zorunda kaldık. O sırada mevcut olan en iyi Mac’i almış olsanız da, yeni satın aldığınız için bir mikrofon, onu çizilmelere karşı koruyan bir kılıf ve hatta bir Macbook standı almayı unutmuş olabilirsiniz. Yine de sorun değil, sen meşguldün, biz de öyleydik.


Çoğu dizüstü bilgisayarın yeterli bir mikrofonu vardır, ancak genellikle çok yumuşaktırlar ve harika bir genel deneyim sağlamazlar. Yeni Macbook’lar iyi bir ses kalitesi sağlıyor, ancak çok kolay bir şekilde algılanabilecekleri için biraz arka plan gürültüsü varsa da en iyisi değiller. Bugün, şu anda alabileceğiniz en iyi USB mikrofonlardan bazılarına göz atıyoruz. Ekipmanlardan bazıları ucuz ve uygun fiyatlıyken, bazıları tam anlamıyla profesyonel bir ses deneyimi ve işlevsellik sunar.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Mavi Yeti

Mavi Yeti mikrofon

Blue Yeti hem profesyoneller hem de yeni başlayanlar tarafından kullanılır. 4 alma modeli, bir kulaklık çıkışı ve ses/kazanç kontrolü vardır. İhtiyacınız olan her şeye sahiptir.


Ortaklık Bağlantıları

Amazon
amazon’da görüntüle

HyperX Dörtlü Yayın

HyperX QuadCast mikrofon

İsteyebileceğiniz tüm işlevlere sahiptir ve her şeyi kolayca yapan çok yönlü mükemmel bir cihazdır. Konferans görüşmeleri, oyun oynama ve podcasting için mükemmeldir.


Ortaklık Bağlantıları

Amazon
amazon’da görüntüle

Razer Seiren

Razer Seiren mikrofon

Ucuza en taşınabilir ve en iyi ses veren mikrofonlardan biridir. Yeni başlıyorsanız veya oyun/konferans görüşmelerinizi hızlandırmak istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm işlevlere sahiptir.


Ortaklık Bağlantıları

Amazon
amazon’da görüntüle

Mavi Yeti Nano

Mavi Yeti Nano mikrofon

Bir sırt çantasına kolayca sığabilecek kadar kompakt olduğundan, yanınızda taşımak istiyorsanız en iyi mikrofonlardan biridir.


Ortaklık Bağlantıları

Amazon
amazon’da görüntüle

Elgato Dalga 3

Elgato Wave 3 mikrofon

Yazılım, daha iyi bir akış deneyimi için ek özellikler ve bir dizi geliştirme sunar.


Ortaklık Bağlantıları

Amazon
amazon’da görüntüle

Mavi Kartopu iCE

Mavi Kartopu iCE mikrofon

En uygun fiyatlı mikrofonlardan ve en yüksek puan alan mikrofonlardan biridir. Favori içerik oluşturucularınızdan bazıları da işe bu mikrofonla başladı.


Ortaklık Bağlantıları

Amazon
amazon’da görüntüle

KUSURSUZ

KESİNLİKLE mikrofon

Piyasadaki en iyi bütçe mikrofonlarından biridir. Canlı, net bir sese ve birinci sınıf bir his için çalışma metal yapısına sahiptir.


Ortaklık Bağlantıları

Amazon
amazon’da görüntüle

HyperX QuadCast S

HyperX QuadCast S mikrofon

HyperX QuadCast ile aynı yapıya ve ses kalitesine sahiptir, ancak özellikle oyuncuları hedefleyen RGB’ye sahiptir. Düz bir kırmızı renk sizin tarzınız değilse, bu kesinlikle kurulumunuza uyacaktır.


Ortaklık Bağlantıları

Amazon
amazon’da görüntüle

FIFINE Kondenser Mikrofon

FIFINE Kondenser Mikrofon

Bu tür bir mikrofon tarzınızsa, etkileyici sonuçlarla en iyi genel ses deneyimini sunan en uygun fiyatlı mikrofon budur.


Ortaklık Bağlantıları

Bunlar, bugün çoğu insan için uygun fiyatlı ve çok pahalı olmayan bir fiyat aralığında bulabileceğimiz en iyi USB mikrofonlardan bazılarıdır. Profesyonel mikrofonları, genellikle insanların çoğu için ulaşamayacağı bir yerde olduklarından hariç tutmaya karar verdik ve dürüst olalım, hızlı bir Zoom araması için bir mikrofona dört hane ayırmaya gerçekten gerek yok.

Liste, kondansatörlü olanlar, süpermarketlerde gördüğünüz “anons” mikrofonlardan bazıları ve tabii ki yaka mikrofonu dahil olmak üzere her tür mikrofonu içerir. Listelenen epeyce seçenek var, ancak emin olun, bunlar en iyi incelenenler ve en iyi kaliteyi en iyi fiyata almanızı sağlamak için bu öğeleri seçerken kişisel değerlendirme önemli bir rol oynadı.

Kişisel bir öneri olarak Blue Yeti mikrofonunu tavsiye ederim. Konferans görüşmeleri, ara sıra arkadaşlarla oyun oynama ve YouTube için içerik oluşturma için kullandım. Şimdiye kadar kullandığım en iyi mikrofonlardan biri ve ihtiyacım olan tüm özelliklere, hatta belki de şimdiye kadar kullanacağımdan daha fazlasına sahip. Bununla birlikte, bütçeniz daha sınırlıysa, bu tür cihazları istediğinizi varsayarsak, Razer Seiren, SnowBall iCE ve FIFINE göz önünde bulundurmanız gereken en iyi bütçelerdir.