M2 13 inç MacBook Pro, Samsung Galaxy ürünleri ve daha fazlası


M2 13 inç MacBook Pro

13 inç MacBook Pro Uzun


Kaynak: elma

Bugünkü fırsatlara, şu anda yüzde 12 indirimli olan Apple’ın M2 destekli MacBook Pro’su ile başlıyoruz. Apple’ın 13 inç MacBook Pro’sunun genellikle 1.299 ABD doları olan en son sürümü, Uzay Grisi renk seçeneğinde 1.149 ABD doları fiyat etiketi ile gelir; bu, yeni dizüstü bilgisayarınızı alıp 150 ABD doları tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Bu ayrıca size 8 GB RAM, 256 GB depolama alanı, 13 inç Retina Ekran, arkadan aydınlatmalı klavye ve daha fazlasını sağlar.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bununla birlikte, 8 çekirdekli CPU ve 14 çekirdekli GPU ile Apple’ın M1 Pro çipiyle çalışan 512 GB depolama modelinde 100 $ indirim gördükten sonra şimdi 1.900 $’a satılan daha pahalı 14 inç MacBook Pro modelini de tercih edebilirsiniz. ve 16GB RAM.

Daha uygun fiyatlı seçenekler arıyorsanız, 150 $ indirimden sonra yalnızca 850 $’a M1 destekli yeni bir MacBook Air’i almaya devam edebilir veya yüzde 24’lük çok cazip bir indirim kazandıktan sonra sadece 799 $’a Samsung Galaxy Book2 Pro’yu alabilirsiniz. bu, cebinizde 250 $ tutmanıza yardımcı olacaktır.

13 inç MacBook Pro PBI

13 inç Macbook Pro

Yeni 13 inç MacBook Pro, aynı eski tasarımı koruyor ancak tamamen yeni ikinci nesil Apple M2 yonga setiyle geliyor. Yeni yonga seti, önceki nesle göre %20 daha iyi CPU performansı ve çok daha fazlasını sunar.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra Uzun

Kaynak: Samsung

Sırada, şu anda yüzde 21’lik bir indirimi temsil eden 277 $’a varan indirim alan Samsung Galaxy S22 Ultra var. Bu harika akıllı telefon Qualcomm’un en yeni Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisi, 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı tarafından desteklenmektedir. Ayrıca uzun süredir kullanılmayan Galaxy Note serisini andıran zarif bir tasarıma da sahip oluyorsunuz.

Bununla birlikte, 250 $ ‘lık bir indirim aldıktan sonra şimdi 800 $’ a satılan daha uygun fiyatlı Galaxy S22 Plus’ı da seçebilirsiniz. Ya da geçen yılki Samsung Galaxy S20 FE’yi şimdi 100$ tasarrufla 500$’a satın alın. Ve yeni bir Galaxy telefonunda mevcut olan en iyi tasarrufu istiyorsanız, yüzde 33’lük bir tasarrufu temsil eden 600 $’lık bir indirim aldıktan sonra şu anda 1.200 $’a satılan Samsung Galaxy Z Fold 3’e göz atabilirsiniz.

Samsung Galaxy S22 Ultra ürün kutusu görseli

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra, piyasadaki en iyi Android cihazlardan biridir. Birinci sınıf özelliklere, tonlarca güce, olağanüstü bir kameraya, ekran kalemi desteğine ve diğer harika özelliklere sahiptir.

Garmin Instinct Solar

Garmin Instinct 2S Solar Uzun

Kaynak: Garmin

Giyilebilir cihazlara geçtiğimizde, şu anda 260$’a satılan Garmin Instinct Solar’da bazı inanılmaz tasarruflar gördük. Bu akıllı saat normalde 350$’a satılır, böylece sizinkini alabilir ve 90$ tasarruf edebilirsiniz. Açık hava etkinliklerini sevenler için mükemmel kılan sağlam bir tasarıma ve pilinizin daha uzun süre dayanmasına yardımcı olmak için solar şarj özelliklerine sahiptir.

Diğer seçenekler arasında şu anda 265 dolara satılan Garmin Vivoactive 4 yer alıyor. Bu model aynı zamanda aktivitelerinizi takip etmek için tonlarca sensör ve özellikle birlikte gelir ve en iyi yanı, biraz daha zarif görünmesi, böylece istediğiniz her yere takabilmenizdir. Şu anda yüzde 20 indirim alıyor, yani bir tane almayı seçerseniz 65 dolardan fazla tasarruf edebilirsiniz. Ve daha da bütçe dostu bir şey arıyorsanız, 20 $ indirim aldıktan sonra şimdi 170 $ olan Garmin Venu Sq’ye bakın.

Garmin İçgüdüsü

Garmin Instinct Solar

Garmin Instinct Solar, hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu sağlam bir saat arayanlar için mükemmel bir alternatif. Ayrıca, gelişmiş sağlık monitörleri, çeşitli etkinliklerdeki ilerlemelerini takip etmeyi seven kullanıcılar için harika bir araçtır.

Beats Studio Tomurcukları

FI, Studio Tomurcuklarını Yendi

Kaynak: Beats

Bir başka harika fırsat da, 50 $ tasarruf anlamına gelen yüzde 33’lük bir indirim aldıktan sonra şimdi 100 $’a satılan Beats Studio Buds ile geliyor. Beats Studio Buds, beş farklı renk seçeneğiyle sunulur ve en iyi yanı, bu fırsatın her bir varyant için geçerli olmasıdır. Ayrıca, bu harika kulaklıklar aktif gürültü önleme, şeffaflık modu, 24 saate kadar pil ömrü ve IPX4 su ve ter direnci özelliklerine sahiptir.

Ayrıca, şu anda her iki renk seçeneğinde de 148 ABD dolarına satılan yeni bir çift Sony LinkBuds S Gerçekten Kablosuz Gürültü Engellemeli Kulaklık almayı düşünebilirsiniz; bu, bu yeni kulaklıkların keyfini çıkarabileceğiniz ve yine de 51,99 ABD doları tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir.

Beats Studio Tomurcukları

Beats Studio Buds, daha uzun menzil ve daha az kesinti için muhteşem 1. sınıf Bluetooth, aktif gürültü önleme, şarj kutusuyla birlikte 24 saate kadar pil ömrü ve daha fazlasını içerir.

Hisense A6 Serisi

Hisense A6 Serisi Smart TV Uzun

Kaynak: Hisense

Son olarak, yeni bir 43 inç Hisense A6 Serisi 4K UHD Smart Google TV satın aldığınızda, şu anda size yardımcı olacak yüzde 18 indirim aldığından, yeni bir akıllı TV’yi 230 gibi düşük bir fiyata evinize götürebileceksiniz. 40 $ tasarruf edin. Bununla birlikte, en iyi anlaşma aynı zamanda yüzde 18 indirim alan 55 inçlik sürümle geldiğinden ve bu da 61 dolardan fazla tasarruf anlamına geldiğinden tasarruf, tercih ettiğiniz ekran boyutuna bağlı olarak değişecektir. Diğer bir deyişle, bu modeli sadece 288$’a evinize götürebilirsiniz ki bu, Hisense’nin mükemmel ürünler sunduğu düşünülürse, oldukça harika. Ve en büyük modeli istiyorsanız, en son 91 $ indirimden sonra 618 $ ödemeye hazır olun.

Bununla birlikte, Apple TV 4K’nın yeni bir 64GB sürümünü de pakete ekleyebilirsiniz çünkü şu anda en son yüzde 30’luk indirimden sonra 140 ABD Doları’na satılıyor ve bu size 59 ABD Doları tasarruf sağlayacak.