M1 MacBook Pro, MacBook Air ve Mac mini de bugün indirimde


En yeni M1 destekli MacBook Pro’yu ve daha fazla harika cihazı indirimde bulduğumuz Amazon.com’dan harika fırsatlar almaya devam ediyoruz.


Daha fazla M1 Mac’in yakında olduğunu biliyoruz, ancak en yeni M1 destekli dizüstü bilgisayarlarda ve Mac mini’de zaten büyük tasarruflar elde edebiliyorken neden yeni bir iMac için bekleyesiniz? İlk olarak, 13 inç MacBook Pro, 256 GB depolama ve 8 GB RAM varyantında 100 $ indirim alıyor ve bu da hangi renk seçeneğini tercih ederseniz edin onu yalnızca 1.199 $’dan kapmak için bırakıyor. İki kat daha fazla depolama alanı ve aynı 100 ABD doları tasarruf elde edin; bu, 512 GB depolama alanına sahip yeni MacBook Pro’nuzu 1.399 ABD dolarına alabileceğiniz anlamına gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

O kadar fazla güce ihtiyacınız yoksa, 256 GB modelinde 50 $ ve 512 GB modelinde 100 $ indirim alan yeni bir MacBook Air’e de razı olabilirsiniz. 50 $ tasarruf her yerde bulunabilir, ancak 512 GB varyantta uygulanan 100 $ sadece Gümüş ve Altın renk varyantlarında mevcuttur. Yine de, yenilenmiş bir M1 Mac mini’yi yalnızca 635,55$’a ve 33,45$ tasarrufla alabileceğiniz için, M1 gücünü çalışma alanınıza almanın başka bir yolu daha var. İkinci el ürünün Apple sertifikalı olmadığını, ancak Amazon onaylı tedarikçiler tarafından profesyonelce incelendiğini, test edildiğini ve temizlendiğini unutmayın; bu nedenle endişelenecek bir şey yok.

Ayrıca Facebook Portalı’nda güzel tasarruflar da elde edebilirsiniz, eğer buna ilgi duyuyorsanız. Alexa destekli 10 inç dokunmatik ekranla birlikte gelir ve 50 $ tasarrufla 129 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Amazon Fire HD 10 Tablet, 32 GB varyantında da indirim alıyor. Sizinkini 15 $ tasarrufla 210 $’a alabilirsiniz ve ayrıca bir Amazon Ayaklı Kılıf, Nupro Parlama Önleyici ekran koruyucu ve 15 W USB-C şarj cihazı ile birlikte gelir.

Diğer fırsatlar arasında hoparlör, kalp atış hızı monitörü, GPS ve daha fazlasını içeren Fossil Erkekler için 5. Nesil Garrett Paslanmaz Çelik dokunmatik ekranlı akıllı saat yer alıyor. Razer Opus ANC kablosuz kulaklıklar şu anda 50 $ indirim alıyor, yani sadece 150 $ karşılığında bir tane alabilir ve son olarak, 10 $ tasarrufla sadece 15 $ karşılığında yeni bir Amazon Smart Plug kazanabilirsiniz.