M1 MacBook pil ömrü o kadar iyi ki Apple buna inanamadı


Apple’ın en yeni M1 çipinin sağladığı performansa hala hayret ediyoruz ve görünüşe göre Apple Silicon ancak zamanla daha iyi olacak


Apple Silicon’un gücü ve pil verimliliği bizi hâlâ hayrete düşürüyor. Ve Apple’ın bile MacBook’larındaki pil ömrüne şaşırdığı ortaya çıktı, öyle olsa bile, bazıları pil göstergesinin bozuk olduğuna inanıyordu. Ya da Apple pazarlama Başkan Yardımcısı Bob Borchers’ın Tom’s Guide’daki çocuklara söylediği şey buydu.


Bay Brochers, site M1 MacBook Pro’nun pil ömrüyle ilgili bazı testler yaptıktan sonra yakın zamanda Tom’s Guide ile konuştu. Sonuç, onlara toplam 16 saat 25 dakika verdi ve bu, Apple’ın web’de kablosuz olarak gezinmeye devam edersek elde edeceğimizi söylediği 17 saatlik pil ömrüne çok yaklaştı.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

M1 ile ilgili en çarpıcı şey pil ömrü. Örneğin, MacBook Pro, web’de gezinme testimizde şaşırtıcı bir şekilde 16 saat 25 dakika dayandı. Önceki Intel modeli 10:21 sürdü. Bu çok büyük bir fark ve bu artış, Apple içinde birden fazla çifte alıma neden oldu.
İlk sistemi gördüğümüzde ve siz orada oturup birkaç saat onunla oynadığınızda ve pil hareket etmediğinde, ‘Ah dostum, bu bir hata, pil göstergesi bozuk’ diye düşündük” dedi Başkan Yardımcısı Bob Borchers. Apple için dünya çapında ürün pazarlaması. “Ve sonra Tim arka planda ‘Hayır, olması gereken bu’ diye gülüyor ve oldukça olağanüstüydü.”

Şimdi, Apple’ın M1 yongalarının video işleme ve diğer genel görevler için harika olduğunu biliyoruz, ancak yine de harika bir oyun deneyimi sağlayamıyorlar veya en azından Borchers, bunun gelecekteki Apple Silicon’un gelişiyle değişebileceğini iddia ettiği için henüz değil. .

MacBook Pro 2021 için gelecekteki bir M1X yongası ve 2022 MacBook Air için olası bir M2 yongası hakkında söylentiler dolaşırken, Apple, hem yeni tasarımlar elde etme hem de belki de en talepkar kitleye hitap etme açısından Apple Silicon için büyük şeyler görüyor. — oyuncular. Ne de olsa, Apple’ın çiplerini yapan mühendislerin çoğu oyuncu.
Milet, “Tabii ki, bazı GPU çalışanlarının gururunu ve ‘Hey, gerçekten yoğun oyunculardan oluşan daha geniş bir grubu vursa harika olmaz mıydı’ diye hayal ettiğinizi hayal edebilirsiniz,” dedi. “Metal ekibimiz ve Geliştirici ekibimizle yakından çalışmak, araştırmak bizim için doğal bir yer. Meydan okumayı seviyoruz.”

en iyi Pro M1 MacBook

Apple MacBook Pro 13 inç (M1, 2020)

Mac’lerin günümüzün en iyi oyun dizüstü bilgisayarlarından daha iyi olmasa da aynı performansı göstermesini çok isterim. Ve Apple’ın seksi görünümlü cihazlarında RGB aydınlatma konusunda çıldırdığını görmememe rağmen ve bu birçok oyuncu için hala önemli olsa da, onların oyun bilgisayarlarını alt ettiğini görmek daha da iyi olurdu.

Kaynak Tom’un Rehberi

GSM Arena üzerinden