Lumi by Pampers Akıllı Bebek Monitörü ve daha fazla bebek teknolojisi satışta


Termometreler, monitörler ve daha fazlasını içeren, ebeveynlik hayatınızı kolaylaştıracak akıllı bebek teknolojisiyle ilgili en iyi fırsatlardan bazılarına göz atın


Kimsenin bir bebek için gerçekten hazır olmadığına inanıyorum. O sevimli ve güzel küçük melekler hayatımızı neşeyle doldurur, ancak işler birkaç saniye içinde ters gidebilir. Neyse ki, teknoloji her zaman hayatımızı kolaylaştırmaya çalıştığı için ebeveynlerimizden daha fazla yardım alıyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak, şu anda mevcut olan en iyi bebek teknolojisi fırsatlarından bazılarını seçtik, böylece kolayca çözülebilecek şeyler hakkında endişelenmek yerine çocuğunuzla eğlenerek daha fazla zaman geçirebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Fırsatlar, 56,51 $ indirim alan Pampers Akıllı Bebek Monitörü Lumi ile başlar ve bu da size 172,49 $’a sahip olmanızı sağlar. Bu monitör, odada olmanıza gerek kalmadan bebeğinizin durumunu kontrol etmeniz için size HD video ve ses verecektir. Ayrıca Wi-Fi, gece görüşü, sıcaklık ve nem takibi özelliklerine sahiptir, böylece içiniz rahat olabilir.

Şimdi, dikkate alınması gereken başka bebek monitörleri var. Cubo Ai Plus Akıllı Bebek telsizinin, sayfadaki kuponu eklerseniz geçerli olacak 60 $’lık indirimden sonra 239 $’a satıldığını görüyoruz. Bu cihaz aynı zamanda bebeğinizin yüzü kapalıysa sizi uyaracak ve siz de uyku analizi alacaksınız. Ya da şu anda 22,50$ tasarrufla 127,45$’a satılan daha uygun fiyatlı VTech Yükseltilmiş Akıllı Bebek Monitörü’nü veya 52,99$’lık indirimin ardından yalnızca 77$’a satılan Project Nursery’den Akıllı Bebek Monitörü’nü seçin.

Yeni ebeveynler için bir ateş ölçer olmazsa olmazdır ve aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca seçenek vardır, ancak çocuklar ve yetişkinler için VAVA Akıllı Bebek termometresini alırsanız şu anda 20 ABD doları tasarruf edebilirsiniz. Bu, sizinkini 60 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına gelir. 24 saatlik pil ömrüne sahiptir, yani bebeğinizin ateşini sürekli kontrol edebilirsiniz ve ayrıca ateş varsa sizi uyarır. Aynı zamanda çocuğunuzun devrilme hareketini ve nefes alıp vermesini de takip edecek olan Sense-U Bebek Solunum Monitörü ile çocuğunuzun odasının sıcaklığını da kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca bebeğinizin biberonunun çok sıcak veya çok soğuk olmadığından emin olmak için yeni bir Moleath Biberon Termometresi almak isteyebilirsiniz. Yüzde 50 indirimle 16 dolara bir tane alabilirsiniz. Bu, size LCD ekranı aracılığıyla biberonun sıcaklığını anında okumanızı sağlar ve süt zaten çok soğuksa, 51,06 dolara satılan Baby Brezza Safe & Smart, Elektrikli Biberon Isıtıcı ve Mama Isıtıcı ile de ısıtabilirsiniz. 18,93 $ tasarrufla.

Şimdi, keşke iki bebeğim doğduğunda sahip olsaydım dediğim bir şey varsa, o da bir an önce uyumalarını sağlamak için beyaz sesli akıllı bebek lambası. Bir tane almalısın; sonra bana teşekkür edeceksin En iyi yanı, onları şu anda indirimde alabilmenizdir. Meross Akıllı Bebek Gece Lambası Beyaz Gürültü Makinesi şu anda 10 ABD Doları indirim alıyor, bu da onu 60 ABD Doları’nda bırakıyor veya 7,04 ABD Doları tasarrufla 32,95 ABD Doları karşılığında Beyaz Gürültülü Ses Makinesi Takılıyor.

Çocuğunuzun kilo alımını daha iyi kontrol etmek isteyenler için Hatch Grow Smart Alt Değiştirme Pedi ve Baskülüne de göz atmalısınız. Bebeğinizin ne kadar yiyip içtiğini ölçeceği gibi, size küçük bir sürprizi olduğunda çocuğunuzu koymak için yumuşak ve rahat bir yer sağlayacaktır. Şu anda 20 $ tasarrufla 130 $ ‘a kapılmaya hazır ve aralarından seçim yapabileceğiniz iki renk seçeneği var.