LTE Apple Watch Series 6 100 $ indirim alıyor, kablosuz kulaklıklar da satışta


Bugünün en iyi fırsatları, birkaç Apple Watch çeşidinin, Jabra kulaklığın ve daha fazla cihazın satışta olduğu Amazon’dan geliyor.


Bugünün fırsatlarına Apple Watch’ın en son versiyonuyla başlıyoruz. Şu anda Apple Watch Series 6’nın LTE + GPS 40 mm sürümünü yüzde 20 indirim aldıktan sonra yalnızca 399 ABD dolarına alabilirsiniz, bu da 100 ABD doları tasarruf anlamına gelir, ancak Ürün KIRMIZI renk varyantıyla yetinmek zorunda kalacaksınız. Ancak, yalnızca GPS modelini 50 $ indirim aldıktan sonra 349 $ karşılığında da alabilirsiniz. Ayrıca LTE desteğini çok fazla harcamadan istiyorsanız, Uzay Grisi Alüminyum kasa ve Charcoal Sport Loop ile Apple Watch SE’nin 40 mm LTE varyantını 39 $ indirim aldıktan sonra 290 $ karşılığında da alabilirsiniz. WFEAGL Uyumlu iWatch Kordon, 38 mm/40 mm saatiniz için 12,23 ABD dolarına veya 42 mm/44 mm saatiniz için sırasıyla yüzde 32 ve 15 indirimle 15,29 ABD dolarına sahip olabileceğinden, yeni saatiniz için bir deri kayış da alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şimdi, bir çift yeni kulaklık almak istiyorsanız, Jabra Elite 85t Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklıkların yüzde 22 indirim aldığını gördük, bu da bir çifti 180 dolara alabileceğiniz anlamına geliyor. En güzel yanı ise üç farklı renk seçeneğinden dilediğinizi aynı fiyata alabilmeniz. Ve daha bütçe dostu bir seçenek arıyorsanız, şu anda 29 $ indirim alan JLab JBuds Air’i almayı düşünebilirsiniz, böylece yüzde 29 tasarruf sağlayan 30 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz.

Kulak üstü kulaklıkları seviyorsanız, şu anda yüzde 30 indirimli olan ANC ve Alexa özellikli Sennheiser Momentum 3 Kablosuz kulaklıkları da düşünebilirsiniz, yani bir çifti 280,73 ABD Doları’na 119,22 ABD Doları tasarrufla alabileceğiniz anlamına gelir. Ve yeni bir oyun kulaklığı almak istiyorsanız, HyperX Cloud Alpha oyun kulaklığını 40 $ indirimden sonra 90 $ karşılığında da alabilirsiniz.