LTE akıllı saatler herkese göre değil ama bazıları buna değer olduğunu düşünüyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Bir akıllı saat satın alırken LTE bağlantısının gerekli bir özellik olup olmadığı konusunda okuyucularımıza anket yaptık.
  • 3.200’den fazla oydan %50’si Bluetooth/Wi-Fi akıllı saatler kullanmanın gayet iyi olduğunu söylüyor.
  • Yaklaşık %30’u, sahip olmanın güzel bir özellik olduğunu ancak bir akıllı saat için hayati bir özellik olmadığını söylüyor.

Yakın zamanda okuyucularımıza, LTE bağlantısının bir akıllı saat için sahip olunması gereken bir özellik olup olmadığını sormak için anket yaptık. Ne de olsa, LTE bağlantılı bir akıllı saat, sizi akıllı telefonunuzdan kurtarabilir ve bileğinizden aramalar ve mesajlar almanıza, müzik akışı yapmanıza veya gezinmenize olanak tanır.

3.200’den fazla oy aldık ve %50’si sadece Bluetooth ve Wi-Fi’ye güvenmenin sorun olmadığını söyledi. Yaklaşık %30’u, LTE bağlantısının belirli senaryolarda olmasının iyi olduğunu, ancak bu bir gereklilik olmadığını söylüyor. Son olarak, oyların %21’i kesinlikle ihtiyaç Akıllı saatlerinde LTE bağlantısı.

LTE'nin sahip olunması gereken bir akıllı saat özelliği olup olmadığına ilişkin anket yanıtları

(İmaj kredisi: Android Central)

Twitter’da Godwin Stewart, genellikle her zaman yanımızda akıllı telefonlarımız olduğundan, bir akıllı saatteki LTE’nin gereksiz ve gereksiz olduğunu düşünüyor: