Logitech’in G432 Oyun Kulaklığı, Govee akıllı ışıkları ve daha fazlası bugün satışta


Bugünün en iyi fırsatları, Logitech’ten çeşitli oyun kulaklıkları ve oyun çevre birimlerini ve daha fazlasını bulabileceğiniz Amazon’dan geliyor.


Bugünün fırsatlarına eviniz için güzel oyun çevre birimleri ve aksesuarlarıyla başlıyoruz. Öncelikle, Logitech G432 Kablolu Oyun Kulaklığı’nda şu anda normal fiyatı olan 80$’dan 40$’a düşen yüzde 50 gibi büyük bir indirimimiz var. Bu headse3t, 7.1 Surround Ses, DTS Headphone:X 2.0 ve Flip-to-Mute Mic özelliklerine sahiptir.


SteelSeries Arctis 3 de indirimde ve bir çifti 13,99$’lık indirimden sonra 56$’a alabilir ve bilgisayarınızla veya mevcut herhangi bir oyun konsoluyla kullanabilirsiniz. Daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız, 20 $ indirim aldıktan sonra 20 $ karşılığında HyperX Cloud Stinger Core’u düşünebilirsiniz. Ya da yalnızca 119 ABD Doları karşılığında yeni bir çift Google Pixel Buds almayı düşünebilirsiniz, bu da size orijinal fiyatından 60 ABD Doları tasarruf sağlar.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Evinize veya çalışma alanınıza yeni bir hayat vermek istiyorsanız, Govee’de göz atmanız için birkaç ilginç seçenek var. İlk olarak, şu anda sayfa kuponuyla yüzde 30 indirim alan Govee Smart LED Işık Çubuklarımız var, yani 24 $ indirimden sonra 56 $ ödeyeceksiniz. Müzik senkronizasyonu özelliğine sahiptirler ve Alexa ve Google Asistanınızla sorunsuz bir şekilde çalışırlar. Ayrıca, şu anda yüzde 31 indirim alan 16,4 fitlik seçeneğinde Govee Akıllı LED Şerit Işıkları da seçebilirsiniz, yani bir kutuyu 6,80 ABD doları tasarrufla 15,19 ABD dolarına kapabilirsiniz.

Ancak, arka bahçenizi aydınlatmak istiyorsanız, yüzde 40 indirim aldıktan sonra Govee 48ft Akıllı Wi-Fi Dış Mekan Dize Işıklarını 30 $ karşılığında alabilirsiniz. Ve Uzaktan Kumandalı Govee Halat Işıkları, 3 $ tasarrufla 11 $’a.

Ayrıca, şu anda 65$’lık bir indirimle 75$’a bırakılan Cooler Master SK650 White Limited Edition mekanik oyun klavyesinden başlayarak satışta olan birkaç klavye bulduk. Razer Huntsman Tournament Edition TKL, 30 $ tasarrufla 100 $’a sahip olmaya hazır ve Logitech G213 Prodigy, yalnızca 47 $’a sahip olabilmeniz için 23 $ indirim alıyor.