Logitech oyun çevre birimlerinde yüzde 40’a varan tasarruf elde edin


Amazon’un son fırsatları, Logitech’in en iyi oyun çevre birimlerinde büyük paralar biriktirmenizi sağlayacak


Amazon’un son fırsatları, şu anda yüzde 30 indirim aldıktan sonra 160 ABD dolarına satılan mükemmel Logitech G915 TKL Tenkeyless Lightspeed Kablosuz RGB Mekanik Oyun Klavyesi ile başlayarak, piyasadaki en iyi oyun çevre birimlerinden bazılarında tasarruf etmenize izin verecek. Bu, piyasadaki en iyi kablosuz mekanik klavyelerden biridir ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi seçeneği sunmak için üç farklı anahtar modeliyle birlikte gelir. Örneğin, bugünün teklifi, yüksek ve tatmin edici bir tıklama ile oyun oynamak için daha iyi olan doğrusal anahtarları almak arasındaki tatlı nokta olan dokunsal anahtarlara sahip modelden tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Lineer anahtarlara sahip Logitech G915 TKL kablosuz klavye de indirimde, ancak 14$ indirim aldıktan sonra kendinizi 198$ öderken bulacaksınız. Ne yazık ki, tıklamalı sürüm size yalnızca 5 ABD Doları kazandıracak ve bu, bu klavye genellikle 230 ABD Doları’na satıldığı için tam perakende satış fiyatını ödemekten daha iyidir.

Logitech G915 TKL Tenkeyless Lightspeed ürün kutusu resmi

Logitech G915 TKL

Oyuncular için piyasadaki en iyi klavyelerden biri olan Logitech G915 TKL Tenkeyless Lightspeed Kablosuz RGB Mekanik Oyun Klavyesi ile yazmanın keyfini çıkarın.

Daha fazla seçenek istediğinizi varsayalım. Bu durumda, şu anda yüzde 36 indirim aldıktan sonra 58 ABD dolarına satılan USB Geçişli Logitech G413 Arkadan Aydınlatmalı Mekanik Oyun Klavyesini de edinmeyi düşünebilirsiniz. Bu model, profesyonel düzeyde performans, yanıt hızı ve dayanıklılık için tasarlanmış Romer-G mekanik anahtarlarla birlikte gelir.

Ancak bugünün en iyi tasarrufu, yüzde 40’lık çok cazip bir indirimden sonra şimdi 90 ABD dolarına satılan Hero 25K Sensörlü Logitech G502 Lightspeed Kablosuz Oyun Faresi ile geliyor. Bu oyun faresi genellikle 150$’a satılır, yani sizinkini alıp 60$ tasarruf edebilirsiniz. Son olarak, savaş istasyonunuza yeni bir Sony-INZONE H7 Kablosuz Oyun Kulaklığı da ekleyebilirsiniz, çünkü bu harika kulaklık 360 derece uzamsal ses, kesintisiz oyun oynamanızı sağlamak için 40 saate kadar pil ömrü sunar ve en iyi yanı, PC’niz ve PS5 ile uyumludur.