LG’nin OLED C1 serisi akıllı TV’sinde ve diğer harika ürünlerde tasarruf etmek için buraya tıklayın


Amazon.com’da, 50 $ indirim aldıktan sonra 1.047 $’dan başlayan yeni bir LG OLED C1 Serisi akıllı TV satın alabileceğiniz bazı ilginç fırsatlar gördük. Bununla birlikte, 1.197 ABD Doları karşılığında sunulan 55 inçlik modeli seçtiğinizde anlaşmalar daha iyi hale gelir; bu, yüzde 20 tasarruf anlamına gelen 303 ABD Doları tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Yine de en iyi tasarruf, yüzde 30’luk devasa bir indirim alan 65 inçlik modelle elde ediliyor. Bu, yeni akıllı TV’nizi 1.747 dolara alabileceğiniz anlamına gelir. Ve yüzde altı indirim aldıktan sonra 39 ABD doları karşılığında yeni bir Roku Express 4K+ akış cihazı ekleyebilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca, Açık Gri renk seçeneğiyle şu anda 210 ABD doları karşılığında kullanılabilen yeni Microsoft Surface Headphones 2’ye de bir göz attık. Diyelim ki Mat Siyah renk seçeneğini istiyorsunuz, bu durumda 226$ ödeyeceksiniz ama yine de 24$ tasarruf edeceksiniz ki bu bir çift için 250$ ödemekten daha iyidir.

Kulak üstü kulaklıkları sevmiyorsanız, bir çift kulaklık da düşünebilirsiniz ve Glacier’deki Microsoft Surface Kulaklıklarını yüzde 30 indirim aldıktan sonra 60 ABD doları tasarruf sağlayan 140 ABD dolarına alabilirsiniz. Ve zaten kulaklıklardan bahsettiğimiz için, aynı zamanda yüzde 30 indirim alan Apple AirPods Pro’yu da düşünebilirsiniz, bu da onları 175 dolara sunuyor.

HORI 3D Surround Oyun Boyun Seti, giyilebilir bir hoparlör arayanlar için harika bir seçenektir. Bu model PS5, PS4 ve PC için destek sunar. Cebinizde 56 $ tutmanıza yardımcı olacak yüzde 57’lik çılgın bir indirim elde ettikten sonra şu anda 43.20 $ ‘a satılıyor. Veya 20 $ indirimden sonra şimdi 30 $’a çıkan Razer Kraken X Ultralight Oyun Kulaklığını da düşünebilirsiniz.

Oyun oynamaktan bahsettiğimiz için, yüzde 22’lik indirimin ardından 128 dolara satılan ASUS ROG Falchion NX %65 Kablosuz RGB Oyun Mekanik Klavyesine de göz atabilirsiniz. Ya da yüzde 38’lik tasarruf anlamına gelen 50$’lık indirimi gördükten sonra 80$’dan kapmak için hazır olan Razer Huntsman Mini %60 Oyun Klavyesine göz atın.