LG’nin OLED C1 Serisi 4K akıllı TV’sinde 2.000 dolardan fazla tasarruf edin


Medya deneyimlerini yükseltmek isteyenler için LG’nin OLED C1 Serisi 4K akıllı TV’sinde ve diğer harika akıllı TV seçeneklerinde inanılmaz tasarruflar elde edin


Akıllı TV fırsatları, yaklaşan Kara Cuma satış etkinliğine yaklaştıkça daha sıcak. Bu haftanın başlarında, yüzde 32’ye varan indirimler ve satın alma işleminizde 700 $ tasarruf etmenize yardımcı olacak tasarruflarla çok çeşitli Sony akıllı TV’lerin satışta olduğunu gördük. Ancak bugünün teklifleri, yeni bir LG OLED C1 Serisi 4K Akıllı TV’yi 1.040 $ gibi düşük bir fiyata almanıza izin verecek.


Amazon’un son fırsatları, yüzde 11 indirim aldıktan sonra şimdi 1.040 dolardan başlayan 48 inçlik modelden başlayarak LG’nin OLED C1 Serisi 4K Akıllı TV’lerinde size inanılmaz tasarruflar sağlayacak. Aslında, bu teklif size yalnızca 129 $ tasarruf sağlayacağı düşünülürse o kadar da harika görünmeyebilir, ancak 65 inçlik modeli inceleyin ve bu model şu anda yüzde 40’lık çılgın bir indirim aldığı için havaya uçmaya hazır olun. Bu varyant 2.500 $ ödemenizi sağlar, ancak şimdi sadece 1.497 $ karşılığında alabilirsiniz, bu da 1.000 $ ‘dan fazla tasarruf elde edeceğiniz anlamına gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ama bekleyin, 83 inçlik model için her şeyi göze aldığınızda daha da fazla tasarruf edebilirsiniz. LG’nin OLED C1 Serisi 4K Akıllı TV’sinin bu sürümü genellikle 6.000 ABD Doları’na satılır, ancak şimdi sizinkini 3.897 ABD Doları’na alabilirsiniz, bu da 2.103 ABD Doları tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Ve en iyi yanı, tuvalinizin boyutunun önemli olmamasıdır; size en iyi izleme deneyimini sunmak için görüntü ve sesinizi otomatik olarak ayarlayacak olan LG’nin dördüncü nesil a9 AI İşlemcisi 4K ile harika bir yeni akıllı TV alacaksınız.

LG OLED C1 Serisi Akıllı TV Ürün Kutusu resmi

LG OLED C1 Serisi Akıllı TV

LG OLED C1 Serisi, yeni bir akıllı TV arayanlar için harika bir seçenek. LG’nin en iyi seçeneklerinden biridir, yani OLED teknolojisi sayesinde daha parlak bir ekran ve daha koyu siyahlar sunan olağanüstü bir görüntü elde edeceksiniz.

Tabii ki, yeni bir akıllı TV almak için para harcamanıza gerek yok, ayrıca 7 satın aldıktan sonra şu anda 397 ABD dolarına satılan yeni ve daha uygun fiyatlı 50 inç LG Sınıfı UQ9000 Serisi 4K Akıllı TV’yi almayı da düşünebilirsiniz. yüzde indirim. Veya 95 $ indirim aldıktan sonra 570 $ karşılığında satılan 48 inç LG OLED A1 Serisi 4K akıllı TV’yi seçin. Daha fazla seçenek arıyorsanız, yüzde 20 indirimden sonra sadece 250 ABD dolarına satılan 55 inç Amazon Fire TV Omni Serisi 4K UHD akıllı TV’ye de göz atabilirsiniz.